Uzależnienie potrafi zniszczyć życie niejednemu. Ta dziecięca gwiazda miała szansę się o tym przekonać, gdy przez nie trafiła do szpitala. Straszne zdjęcie ze szpitalnej sali poruszyło zmartwionych fanów. 

Zostanie gwiazdą w młodym wieku często źle się odbija psychicznie na dzieciach. Może oznaczać między innymi późniejsze uzależnienie. Tak było w przypadku tego gwiazdora. Świetnie zapowiadająca się kariera legła w gruzach, a teraz piosenkarz trafił do szpitala.

Uzależnienie zniszczyło życie gwieździe

Aaron Carter zyskał sławę jako brat Nicka Cartera, jednego z członków boysbandu Backstreet Boys. Swoją własną karierę muzyczną rozpoczął wieku zaledwie siedmiu lat. Udało mu się osiągnąć komercyjny sukces szczególnie wśród dzieci i młodzieży. 

Później jednak kariera Aarona Cartera nie układała się już tak dobrze. Piosenkarz zmaga się z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu. Wielokrotnie trafiał na odwyk, a fanów wciąż martwił jego stan i wychudzona sylwetka. 

uzależnienie
fot. screen YouTube The Doctors

Aaron Carter często również wpadał w kłopoty z prawem. Był wielokrotnie aresztowany za jazdę samochodem pod wpływem substancji odurzających. Jego własny brat wystąpił o zakaz zbliżania się dla Aarona po tym jak groził żonie starszego brata i ich nienarodzonemu dziecku.

Aaron Carter trafił do szpitala

W czwartek Aaron Carter trafił do szpitala. Matka piosenkarza zabrała go na ostry dyżur po tym jak zaniepokoiła ją jego wychudzona sylwetka. Rozmawiając z TMZ Jane Elizabeth Carter zasugerowała, że stan zdrowia piosenkarza mógł się pogorszyć ze względu na stres wywołany konfliktami rodzinnymi.

Aaron Carter opublikował zdjęcie ze szpitalnego łóżka, pod którym otrzymał wiele życzeń powrotu do zdrowia od wielbicieli.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

uzależnienie
fot. instagram.com/aaroncarter

Przez uzależnienie Aaron Carter trafił do szpitala.

uzależnienie
fot. instagram.com/aaroncarter

Gwiazdor podzielił się zdjęciem ze szpitalnego łóżka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. Bogumiła Wander powiedziała prawdę o swoim zwolnieniu z TVP. „Atmosfera była tragiczna”
  3. Nie żyje zdobywca dwóch Oscarów. Hołd składają największe gwiazdy Hollywood
  4. Kinga Duda dostała prestiżową pracę. W najlepszej kancelarii w Warszawie
  5. Znana aktorka przyznała, że cierpi na nieuleczalną chorobę. Zrobiła to pod wpływem upokarzających zdjęć paparazzi
  6. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda „Walduś z Kiepskich”
  7. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Jej odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg
Poprzedni artykułKochanek nie przyjmował do wiadomości, że to koniec romansu. Napisał do męża ukochanej list, który zniszczył wszystko
Następny artykułDanuta Lato była wielką gwiazdą lat 80. Wymiary 110-58-84 do dziś wzbudzają zachwyt
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.