Uzależnienie wykańczało młodego gwiazdora w czasach, w których wszyscy sądziliśmy, że właśnie jest u szczytu swojej kariery. Jak się okazało, chłopak zmagał się wtedy z ciężkimi problemami, których rzadko spodziewamy się po tak młodej osobie. Jego kariera omal go nie zabiła — to bardzo smutne wyznanie, które dużo mówi o tym, jak poświęcają się ludzie dla sławy. 

Będąc cały czas w świetle fleszy, bardzo łatwo jest popaść w uzależnienie. Ten piosenkarz dopiero niedawno zdradził, że u szczytu swojej kariery on spędzał większość swoich dni niepewny tego, co dzieje się wokół niego. Styl życia, który prowadził prawie doprowadził do najgorszego.

Uzależnienie piosenkarza

O tym gwiazdorze nie było wiele słychać w mediach, odkąd rozpadło się One Direction. Doniesienia o tym, co dzieje się z Liamem Paynem pojawiały się jedynie w kwestiach jego związku. Dopiero niedawno, mężczyzna przyznał się w podcaście Table Manners with Jessie Ware, że gdy zespół przeżywał czasy świetności, on sam był w rozsypce.

uzależnienie
instagram.com/liampayne

Liam wciąż utrzymuje kontakt z członkami dawnego zespołu. 

— Gdy schodziłem ze sceny, schodziły ze mnie wszystkie endorfiny. Zacząłem więc strasznie się upijać. Wstawałem o piątej po południu i robiłem to samo od nowa — przyznał się Liam Payne.

Jego uzależnienie było przynajmniej w części spowodowane tym, jaki tryb życia prowadzili, wówczas bardzo młodzi, członkowie One Direction.

Liam Payne dziecko widuje rzadko

Piosenkarz ma dziecko z dużo starszą Cheryl, z którą związek jednak nie przetrwał długo. Na widywanie się z dzieckiem mężczyzna również nie ma wiele czasu, zajęty rozwijaniem swojej, już solowej kariery. Teraz mężczyzna jest dużo szczęśliwszy, chociaż obawiał się rozpadu zespołu.

— To było przerażające, ale potrzebowałem, żeby się skończyło. Jeżeli byśmy nie podjęli decyzji o zawieszeniu działalności, to by mnie zabiło — powiedział na ten temat u Jessie Ware.

Możemy tylko mieć nadzieję, że solowa kariera bardziej mu służy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

uzależnienie
instagram.com/liampayne

Mężczyzna ma się lepiej.

uzależnienie
instagram.com/liampayne

Teraz sam decyduje o własnym życiu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. GIS wycofuje popularne ciastka z Biedronki. Zjedzenie grozi wymiotami
  2. Ojciec Mai Ostaszewskiej jest poważnie chory. Aktorka bardzo się o niego martwi
  3. Stado krów otoczyło psa i powoli zbliżało się do czworonoga. Finał mógł być tylko jeden
  4. Aż 15 razy wychodziła za mąż. Ma dopiero 33 lata, szuka jej policja
  5. Policjanci przyjechali na miejsce i zamarli widząc kobietę bez ubrań w klatce. Własna siostra więziła ją tak latami
  6. Matka wystawiła dziewictwo 13-letniej córki na sprzedaż. Zgłosił się dużo starszy mężczyzna, wstrząsające nagranie

źródła: pudelek.pl

Poprzedni artykułPrzez 10 lat wiodła szczęśliwe życie z mężem. Nie miała pojęcia, że jest groźnym przestępcą
Następny artykułRoksana Węgiel ma dużo dystansu i poczucie humoru. ”Śmieszą mnie memy ze mną”
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego