Val Kilmer już od kilku lat zmaga się z rakiem krtani. Choroba poczyniła takie spustoszenia w jego organizmie, że kultowy aktor musiał zgodzić się na poważny zabieg. Kiedy do sieci trafiły najświeższe zdjęcia gwiazdora, fani przecierali oczy ze zdumienia. Czy dzisiaj czuje się już lepiej? W gardle ma rurkę tracheotomijną! 
 
Światowej sławy hollywoodzki gwiazdor, którego role i życie prywatne do dziś stanowią przedmiot gorących dyskusji i licznych plotek. Niestety, w ostatnich latach Val Kilmer stał się obiektem zainteresowania z powodu swojego stanu zdrowia, a nie kolejnego filmu. Aktor choruje na raka krtani, który uderzył kilka lat temu i długo pozostawał tajemnicą. Chociaż fani bez trudu spostrzegli, że z ich idolem dzieje się coś bardzo złego, sam zainteresowany stanowczo zaprzeczał, aby cierpiał na jakiekolwiek dolegliwości. Niestety, nowotwór opanowywał ciało artysty, który uparcie… odmawiał udzielenia pozwolenia na leczenie! Dlaczego Val Kilmer nie chciał poddać się terapii? Powód będzie dla was szokujący. 

Jak się czuje Val Kilmer?

Dziś Val Kilmer czuje się już lepiej. Doniesienia, które pojawiały się na początku ubiegłego roku, nie napawały optymizmem. Fani drżeli ze strachu, że Val Kilmer zmaga się z przerzutami. Miał także doświadczać poważnych problemów z mówieniem oraz ważyć zaledwie czterdzieści kilo

Na szczęście okazało się, że pogłoski o pogorszeniu się stanu zdrowia gwiazdora były nieprawdziwe, a sam Val Kilmer wraca do formy. Jakiś czas temu paparazzi przyłapali aktora w Nowym Jorku. Mimo że znacznie stracił na wadze, a w jego gardle tkwi rurka tracheotomijna, trzyma się naprawdę dobrze. Nie potrzebował nawet pomocy przy przenoszeniu swojego ciężkiego bagażu!

Od kiedy Val Kilmer choruje?

Podejrzenia, że Val Kilmer boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi, pojawiły się już w 2014 roku. W tamtym czasie aktor w krótkim czasie znacznie stracił na wadze. Jednak sam gwiazdor konsekwentnie zaprzeczał, że ma jakiekolwiek kłopoty i uspokajał zatroskanych fanów. 

Mimo że aktor nie chciał potwierdzić pogłosek o swojej chorobie, wkrótce przestał uczestniczyć w życiu publicznym i usunął się w cień. Ostatecznie prawda wyszła na jaw dzięki Michaelowi Douglasowi, jego przyjacielowi — wyjawił opinii publicznej, że obaj zapadli na raka krtani. Jednak sam Val Kilmer stanowczo odmówił rozpoczęcia leczenia. Nawet po tym, gdy w 2015 roku musiał trafić do szpitala z powodu groźnego krwotoku ust, nie chciał przyjmować żadnych leków. Co nim kierowało?

Dlaczego Val Kilmer nie chciał się leczyć?

Val Kilmer należy do Stowarzyszenia Chrześcijańskiej Nauki. Jego członkowie nauczają, że ani leki, ani terapie nie są w stanie wyleczyć śmiertelnej choroby. Aktor był przekonany, że w walce z rakiem może pomóc mu wyłącznie modlitwa. Niestety, stan gwiazdora pogorszył się na tyle, że wreszcie uległ podszeptom zdrowego rozsądku. 

To naprawdę pomyślna wiadomość, że Val Kilmer czuje się o wiele lepiej. Trzymamy kciuki za pełny powrót gwiazdora do zdrowia!

ZOBACZ ZDJĘCIA VAL KILMERA:

val kilmer
fot. screen z youtube.com MyTalkShowHeroes

Val Kilmer od kilku lat toczy nierówną walkę z rakiem krtani. 

val kilmer
fot. screen z youtube.com Larry King

Na początku gwiazdor zaprzeczał, że zmaga się z poważną chorobą. 

val kilmer
fot. screen z youtube.com uInterview

Val Kilmer przeszedł zabieg tracheotomii. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dramatyczna relacja zdruzgotanej matki. Jej syn podpalił się pod Sejmem, powód jest tragiczny
  2. Urząd wydał oświadczenie, nie znoszą obostrzenia. Nadzieje wielu Polaków przepadły
  3. Mężczyzna próbował złapać psa wypadającego z balkonu. To mogło skończyć się tragedią
  4. Kim jest Janina Busk? Nowa prowadząca „The Voice Senior” jest bardzo intrygująca
  5. Najlepsze horrory w historii. 10 filmów, po których będziesz bał się spać
  6. Dzieci nie wrócą do szkół we wrześniu? Ministerstwo właśnie przedstawiło nowy plan, rodzice rwą włosy z głów

źródła: kozaczek.pl, wp.pl, pl.wikipedia.org

Poprzedni artykułAnna Kalczyńska pokazała córki. Gwiazda DDTVN pochwaliła się ślicznymi pociechami
Następny artykułMężczyźni mówią, że ma idealną figurę. Kobiety patrzą na nią z przerażeniem i niesmakiem
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.