Królowa polskiego Instagram, Veronica Bielik znów zachwyca. Umieściła w Internecie zdjęcia, na których kibicuje kierowcom Formuły 1. Jest na co popatrzeć!

Profil influencerki, Veroniki Bielik śledzi ponad 1 mln obserwatorów. Znajduję się ona obecnie w gronie takich instagramowych diw jak Julia Kuczyńska, którą lepiej znacie pod pseudonimem Maffashion.

Veronica Bielik rozgrzewa kierowców F1

Na najnowszym foto widzimy instamodelkę z uśmiechem spełniającą jedno ze swoich największych marzeń.

Monako i Formuła 1 na żywo. O tym marzyła!

Formuła 1 to najbardziej prestiżowe wyścigi samochodowe organizowane corocznie od 1950 roku. Włoch Giuseppe Farina z zespołu Alfa Romeo to pierwszy mistrz świata w tej dyscyplinie. Absolutnym rekordzistą jest niemiecki kierowca, Michael Schumacher. Tytuł mistrza świata zdobywał siedmiokrotnie! Ciekawe komu kibicowała Veronica Bielik 😉

Fenomen nietuzinkowej blondynki

Jak to się stało, że Bielik została królową polskiego Instagrama? Wg niej to kwestia przypadku.

Konto założyłam z nudów. Wybrałam się z mężem na wakacje na Dominikanę, zrobiliśmy kilka fajnych zdjęć, które nagle okazały się być hitem w internecie. Były w kostiumie kąpielowym, a takich wcześniej nie dodawałam. Nagle mnóstwo profili, które były już bardzo popularne w sieci zaczęło repostować te zdjęcia i z niewiadomych przyczyn moje zasięgi zaczęły się zwiększać z miesiąca na miesiąc o ilości równe nawet 50 tysięcy, 70 tysięcy w miesiącu. Dwa lata temu w Sylwestra miałam 20 tysięcy obserwatorów, po roku 250 tysięcy, a teraz w okolicach Nowego Roku stuknął mi milion. Jestem zaskoczona, ale nie narzekam, bo wiąże się to z wieloma benefitami – powiedziała Bielik w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską podczas programu Dzień dobry TVN.

Na pytanie o swój wygląd w tym samym wywiadzie, odpowiada krótko:

Zrobiłam biust. Mówię o tym dziewczynom otwarcie, jest to rzecz, której nie wypracujemy na siłowni

ZOBACZ TEŻ:

  1. Krupa „Łamała umowy i szantażowała donosami”? Jej menadżerka wydała OSTRE oświadczenie
  2. Możesz zamówić majtki z nadrukiem twarzy swojego najlepszego przyjaciela
  3. Założył się z dziewczyną, kto pierwszy wypije piwo. Nikt się nie spodziewał takiego finału
  4. Gwiazda Klanu szokuje wyznaniem! Wini dzieci za swoją porażkę

 

Poprzedni artykułAngelika Mucha broni Deynn i Majewskiego. „Nie możemy wchodzić komuś w życie prywatne”
Następny artykułPopek odwiedził Wardęgę i wyruszył na pomoc pieskom
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jej największą pasją jest podróżowanie. Kocha dobre jedzenie, filmy i seriale. Jej największym marzeniem jest przejechanie wraz z przyjaciółmi słynnej drogi 66 w Stanach Zjednoczonych. Miłośniczka Disney'a. Uwielbia poszerzać swoje horyzonty i zdobywać wiedzę.