Viki Gabor i, niekwestionowana ikona polskiej sceny muzycznej, Kayah właśnie opublikowały swój najnowszy numer. Teledysk trafił do sieci całkiem niedawno, a już ma kilka tysięcy wyświetleń. Czy szykuje nam się prawdziwy hit 2020 roku? 

Choć współpracę starano się zachować w tajemnicy do ostatniej chwili, fani piosenkarek już dawno domyślali się, co się święci! Podekscytowana Kayah przed Eurowizją Junior opublikowała na swoim Instagramie post, który naprowadził obserwatorów. You Go Girl! A potem wracaj do mnie szybko i działamy — napisała artystka. Nie kryła ona również zachwytów nad Viki Gabor — Kocham tę Dziewczynkę i wielbię! – dodała. Teraz możemy zobaczyć owoc ich współpracy. Czy szykuję się prawdziwy hit?

Viki Gabor i Kayah: piosenka

Viki Gabor i Kayah nagrały wspólny utwór. Piosenka niesie za sobą niesamowite przesłanie i jest idealną hybrydą etnicznego stylu dojrzałej wokalistki i nowoczesnego brzmienia wschodzącej gwiazdy. O czym śpiewają artystki?

Utwór opowiada o kobiecej solidarności i sile, która drzemie w każdej nas. Za słowami piosenki stoi między innymi sama Kayah! Nie mamy wątpliwości, że Ramię w Ramię będzie hitem tego karnawału. A wy, słyszeliście już ich nową piosenkę? Powstał do niej niesamowity teledysk, który już możemy zobaczyć.

Viki Gabor i Kayah: teledysk

Do tego wszystkiego, artystki nakręciły widowiskowy teledysk, który ponownie, tak jak piosenka, jest idealnym połączeniem stylu obu piosenkarek. Niezwykła sceneria, feeria barw i efekt kalejdoskopu. Wszystko to składa się na wciągającą całość. Dużą uwagę zwracają również stylizacje Viki Gabor i Kayah, za które odpowiadają najwięksi styliści gwiazd: Bartek Indyka i Anna Zeman. 

ZOBACZ ZDJĘCIA I TELEDYSK:

Viki Gabor
instagram.com/vikigaborofficial

Kayah bardzo mocno kibicowała młodszej koleżance podczas Eurowizji Junior.

Viki Gabor
fot. screen YouTube VikiVEVO

Artystki nagrały wspólnie magiczny teledysk do piosenki Ramię w Ramię.

Viki Gabor
fot. screen YouTube VikiVEVO

Viki Gabor wygląda w nim zjawiskowo!

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  2. Filip Chajzer pochwalił się mamą. „Wygląda młodziej od syna”
  3. Agnieszką Kotlarską zachwycił się cały świat. W latach 90. zginęła z ręki psychofana
  4. Horoskop miłosny na styczeń. Pannę czeka gorący romans, Waga pozna miłość życia
  5. Różnica wieku nie jest dla nich przeszkodą. Polski milioner pojawił się na gali z 50 lat młodszą partnerką
  6. Dzieci Królikowskiego drżą o jego zdrowie. Jest ich aż 5, smutne doniesienia

źródło: eurowizja.org

Poprzedni artykułJedno zdjęcie uratowało jej życie. Przez pewien szczegół dowiedziała się, że ma raka
Następny artykułJak się ubrać do samolotu do USA? Kilka prostych porad, które ułatwią ci podróż
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.