Viki Gabor nie spodziewała się, że kiedyś spotka ją coś podobnego, nastolatka i jej rodzice przeżyli prawdziwe chwile grozy. Jak informuje nas polsatnews.pl gwiazda dziecięcej Eurowizji została napadnięta, a agresywni napastnicy rzucili się na jej ojca. Doszło do porażających scen.

Jak podaje polsatnews.pl Viki Gabor i jej tata padli ofiarami brutalnej napaści. Z pewnością zapamiętają tę sytuację już do końca swojego życia. Cała sytuacja wyglądała naprawdę groźnie i mogła skończyć się o wiele gorzej. Zwyciężczyni 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci była w dużym niebezpieczeństwie.

Viki Gabor i jej tata zaatakowani

Jak informuje Polsat, do całego zdarzenia doszło 11 września około godziny 22:30 na warszawskim Mokotowie. Razem z mamą i tatą Viki wybrała się do jednego z pobliskich sklepów ul. Konstruktorskiej. Do środka wszedł tylko mężczyzna, a mama z córką zostały na zewnątrz budynku i czekały.

Przed sklepem stała grupka mężczyzn, wśród nich byli napastnicy, 17-letni Kamil T. oraz o rok starszy Dominik P. Mieli oni zażądać od piosenkarki pieniędzy oraz używać wobec niej wulgaryzmów. Kiedy ojciec Viki wyszedł ze sklepu, stanął w obronie córki. Napastnicy natychmiast go zaatakowali, powalili i zaczęli kopać.

  1. Tragiczna wiadomość z ostatniej chwili, nie żyje uwielbiany aktor. Miał tylko 36 lat
  2. Bliscy bardzo boją się o Tomasza Komendę, przeżywa kolejny dramat. Chce podjąć jednoznaczną decyzję ws. oszczerstw
  3. Polak bohaterem. Wielki dzień dla Polski, wszyscy rodacy wstrzymali oddech

Udało się złapać sprawców

Całe zdarzenia zauważył pracownik ochrony, który zainterweniował i zadzwonił po policję. Niestety w tym czasie napastnicy zdążyli uciec. Sporządzono ich rysopisy oraz ustalono okoliczności całego zajścia. Po kilku minutach udało się schwytać młodych mężczyzn. Obaj byli pod wpływem alkoholu.

— Rozpoznani przez pokrzywdzonemu napastnicy trafili do policyjnych cel. Obaj usłyszeli zarzuty usiłowania rozboju. Prokurator zastosował wobec nich środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego oraz jego rodziny — powiedział w piątek rzecznik mokotowskiej policji podkom. Robert Koniuszy, jak cytuje go polsatnews.pl.

Pobitemu mężczyźnie została udzielona pomoc medyczna, ale nie wymagał on hospitalizacji. Za ten czyn, oskarżonym grozi nawet do 12 lat więzienia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Viki Gabor
fot. instagram.com/vikigaborofficial

Viki Gabor i jej tata zostali napadnięci.

Viki Gabor
fot. instagram.com/vikigaborofficial

Sprawcy zostali złapani.

Viki gabor
fot. instagram.com/vikigaborofficial

Nastolatka i jej tata nie potrzebowali hospitalizacji.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tomasz Komenda bezdusznie wykorzystany. Z bólem ujawnił, co mu zrobiono po wyjściu z więzienia
  2. Fatalne wiadomości z Chin. Doszło do wycieku w fabryce, tysiące osób zakażonych, nie chodzi o koronawirusa
  3. Justyna Żyła w centrum wielkiej akcji. Musiała natychmiast interweniować, pomogła małemu dziecku
  4. Emerytka myślała, że w ziemi leżą ziemniaki. Kiedy odkryła wstrząsającą prawdę, zamarła
  5. Lincz w polskiej wsi, wszyscy mieszkańcy pod domem mężczyzny. Doszło do dantejskich scen, ludzie oszaleli
  6. Jak żadna inna daje energię na kilka godzin i jest niesamowicie zdrowa. Kawę z olejem pija nawet Anna Lewandowska

Źródło: polsatnews.pl

 

Poprzedni artykułDziś Dzień Pierwszej Miłości. Pamiętacie swoją pierwszą sympatię?
Następny artykułDziś wzmożone kontrole w całej Polsce. Policja, straż i pogotowie będą sprawdzać Polaków, nie ma mowy o taryfie ulgowej
Natalia Andrejuk - redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Doprowadziła ją tutaj chęć rozwoju i ciągłej nauki. Interesuje się literaturą, polityką oraz twórczością Taco Hemingwaya. W wolnym czasie- wielka fanka gier komputerowych, szczególne tych online.