Viki Gabor zwyciężyła dzisiaj podczas kolejnej edycji Eurowizji dla Juniorów. Cały kraj natychmiast zaczął mówić o wokalistce, a gratulacje nie mają końca. Jedną z osób, która wypowiedziała się na temat koleżanki, była Roksana Węgiel, która pomimo młodego wieku robi obecnie na scenie muzycznej fenomenalną karierę. Co tak naprawdę myśli o Viki?

W show-biznesie zazwyczaj atmosfera pomiędzy gwiazdami bywa napięta. W końcu przynajmniej w pewnym stopniu rywalizują ze sobą o uwagę opinii publicznej. Można się więc zastanawiać, czy zwyciężczyni poprzedniej edycji Eurowizji Junior jest przychylnie nastawiona do Viki Gabor?

Zwycięstwo Viki Gabor

Dziś w konkursie Eurowizja Junior zwyciężyła 12-letnia Polka, Viki Gabor. Dziewczyna piosenką Superhero pokonała młodych uczestników z osiemnastu państw. W tej sytuacji, wszyscy spodziewaliśmy się, że na jej temat wypowie się gwiazda, dzięki której finał tej edycji miał miejsce w Gliwicach — Roksana Węgiel.

viki gabor
instagram.com/vikigaborofficial

Viki zwyciężyła tegoroczną edycję programu Eurowizja Junior.

Można by się spodziewać, że uczucia Roxie wobec Viki nie będą wyłącznie pozytywne — w końcu to oznacza rozwój kariery osoby, z którą na scenie muzycznej może rywalizować. Jednak Roksana Węgiel wypowiedziała się o koleżance z branży pozytywnie!

— Przede wszystkim bardzo się cieszę, uważam, że piosenka jest świetna. Trzymam mocno kciuki, tym bardziej że się znamy — powiedziała dla party.pl.

Kim jest Viki Gabor?

Viki to 12-letnia piosenkarka pochodzenia romskiego, urodzona w Niemczech. Dziewczyna podkreśla, że obycie z muzyką zapewnia swoim korzeniom, dzięki którym była ona w jej domu zawsze obecna. Chociaż w Polsce mieszka od niedawna, dała się już nam dobrze poznać. W The Voice Kids zachwyciła jurorów i zajęła drugie miejsce. Wygrana w Eurowizji Junior to kolejne wielkie zwycięstwo. Czy zapowiada nam się następna supergwiazda?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

viki gabor
instagram.com/roxie_wegiel

Konkursowi z uwagą przyglądała się Roksana Węgiel.

vki gabor
instagram.com/vikigaborofficial

Wiktoria Gabor zachwyca całą Polskę!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Biedronka rusza ze sprzedażą innowacyjnej technologii. Wielu stałych klientów może się zdziwić
  2. Roksana Węgiel komentuje wybór reprezentantki Eurowizji. Kim jest Viki Gabor?
  3. Nie żyje uwielbiana piosenkarka. 28-latka została znaleziona martwa w swoim domu
  4. Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019! Polska drugi raz z rzędu zajęła pierwsze miejsce
  5. Zdjęcie jest przerażające. Fani zobaczyli na nim Patrycję Markowską i pobledli
  6. Informacja gdzie mieszka Kasia Figura zdumiała wszystkich. Ale bardziej powala jak mieszkała Kalina Jędrusik

źródła: se.pl

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego