Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Viki Gabor nagle zaczęła mówić o ojcu Piotra Cugowskiego i Michale Wiśniewskim. Wyjawiła zakulisowe fakty o „TTBZ”
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 16.02.2022 21:43

Viki Gabor nagle zaczęła mówić o ojcu Piotra Cugowskiego i Michale Wiśniewskim. Wyjawiła zakulisowe fakty o „TTBZ”

Viki Gabor
Fot. instagram.com/vikigaborofficial

Już w marcu 16. edycja programu Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Jedną z uczestniczek została Viki Gabor, jako najmłodsza uczestniczka muzycznego show. Właśnie zdradziła, co sądzi o jurorach „TTBZ”.

„Twoja twarz brzmi znajomo” jest emitowany na Polsacie od 2014 roku. Doczekał się już 15 sezonów, a wiosną 2022 zostanie wyemitowana najnowsza, 16. edycja.

Viki Gabor szczerze o jurorach „Twoja twarz brzmi znajomo”

Jurorami w ostatnich edycjach „Twoja twarz brzmi znajomo” są Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Michał Wiśniewski i
Krzysztof Cugowski. Program prowadzą Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski.

Gabor wyznała w rozmowie z dziennikarką portalu „Plejada”, co sądzi o Michale Wiśniewskim i Krzysztofie Cugowskim. Przyznała, że odrobinę boi się wszystkich jurorów, zwłaszcza Krzysztofa Cugowskiego.

Każdego jurora się trochę boję. […] Oni mają duże doświadczenie i chcą od każdego uczestnika „wyciągnąć” wszystko, co najlepsze. Początki będą pewnie dla nas, uczestników, trudne – zaczęła Gabor.

Powiem szczerze, że każdy się boi Michała Wiśniewskiego. A ja go bardzo lubię, jego opinie są super, bo on mówi, co mu się naprawdę podoba czy nie podoba, a to co mówi, jest prawdziwe – wyznała Gabor, dodając, że konstruktywna krytyka muzyka jest bardzo pomocna.

Warto dodać, że w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” dwukrotnie wcielono się w Gabor. Zrobili to Adam Strycharczuk oraz Kamila Boruta. W wywiadzie dla Polsatu Viki powiedziała, co myśli o tamtych występach:

Oczywiście oglądałam i uważam, że zrobili to świetnie. Mogę powiedzieć już dziś, że to wcale nie jest takie łatwe, to godziny prób wokalnych i tanecznych. Naprawdę podołali wyzwaniu – zapewniła Gabor.

Źródło: polsat.pl, plejada.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Stało się, radości nie ma końca. Aleksandra Kwaśniewska zasypana życzeniami z całej Polski
  2. Krystyna Pawłowicz jak syrena wynurza się z basenu. Aż ciężko uwierzyć, że ma 69 lat
  3. Długie włosy Michała Szpaka zniknęły. Niewiarygodne, co artysta zrobił sobie na głowie

Źródło: Interia Muzyka