Viki Gabor wydała już kilka hitów, dotarła do finału programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i przede wszystkim wygrała Eurowizję Junior, a to wszystko jeszcze przed jej 15. urodzinami. Wciąż jest więc nastolatką, choć nie zawsze tak wygląda.

Ze względu na swoją aktywność w show-biznesie dziewczyna często mocno się maluje, a dodatkowo ubiera nieco odważniej, niż jej rówieśniczki. Właśnie na jej Instagramie pojawiły się kolejne zdjęcia, po których trudno stwierdzić, że ma tylko 14 lat.

Viki Gabor i jej nowe zdjęcia

Wczoraj miał premierę kolejny singniel Viki Gabor. Utwór nosi nazwę „So What” i został stworzony we współpracy z marką Hit, która produkuje ciastka. Dziś za to opublikowała na Instagramie zdjęcia z planu zdjęciowego do tego teledysku.

Patrząc na najnowsze zdjęcia młodej gwiazdy, można zaryzykować stwierdzenie, że gdyby ktoś nie wiedział, ile Viki ma lat, mógłby uznać ją nawet za dorosłą i pełnoletnią dziewczynę. Mocno podkreślone oczy i uwydatnione usta sprawiają, że wygląda znacznie dojrzalej. Niemniej, należy klarownie zaznaczyć, że wokalistka w żadnym wypadku nie jest wyzywająca czy wręcz gorsząca, z jej styl jest po prostu odważny.

Już nie raz zresztą jej się za to oberwało. Choć pod jej postami na Instagramie czy teledyskami próżno szukać komentarzy krytykujących jej wygląd, bo tam zwykle pojawiają się tylko odpowiedzi jej zagorzałych fanów, to już przy okazji innych materiałów Viki spotyka się z nieprzyjemnościami. Tak było po niemalże każdym odcinku show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Styl to zresztą niejedyna kwestia, której czepiają się niektórzy internauci. Szczególnie ta starsza część użytkowników piekli się ze względu na to, że dziewczyna robi karierę, zamiast chodzić do szkoły, jak reszta dzieci. Warto jednak zaznaczyć, że Viki przechodzi przez standardowy system nauczania, ale w trybie indywidualnym. Nie jest więc prawdą, że porzuciła szkołę, by robić furorę w show-biznesie.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Prawda wyszła na jaw, Krzysztof miał cel w zgłoszeniu do „Rolnika”. Manowska właśnie ujawniła
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. W domu Małgorzaty Kożuchowskiej zapadła poważna decyzja. Aktorka musiała zrobić to dla taty

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl