Roksana Węgiel, znana jako Roxie i Viki Gabor to obecnie jedne z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Wiele je łączy: obie wygrały międzynarodowy konkurs Eurowizja Junior, obie też prędko pną się po szczeblach muzycznej kariery. Co myślą o sobie nawzajem?

W mediach często pojawiają się doniesienia o konflikcie, jaki ma istnieć między Węgiel a Gabor. Czy w prasowych plotkach jest coś z prawdy? Jedna z nich udzieliła szczerego wywiadu, w którym odpowiedziała na to pytanie.

Viki Gabor i Roksana Węgiel: czy są pokłócone?

Portal Pomponik rozmawiał z Viki Gabor o Roksanie Węgiel. Czy między młodymi gwiazdami rzeczywiście trwa konflikt? Wokalistka odpowiedziała bardzo szczerze.

Gabor wyznała, że bardzo męczy ją tendencja mediów do wyszukiwania lub kreowania konfliktów. Jako przykład podała jej rzekomy spór z Roxie.

Okazuje się, że w plotkach nie ma ani odrobiny prawdy. Dziewczyny się znają i lubią, a fałszywe doniesienia prasowe Gabor określiła jako „słabe”:

Konfliktowanie mnie z Roxie to też jest masakra. Dla mnie to jest mega słabe. Ja mam to głęboko gdzieś i to jest słabe z ich strony. Nie ma tego konfliktu, my się z Roxie znamy i się lubimy. Takie pisanie jest słabe po prostu – wypaliła gwiazda.

Gabor zaapelowała też do dziennikarzy, by nie wymyślali nieistniejących konfliktów i podawali sprawdzone, pozytywne informacje:

Wiem, że trzeba jakoś pisać, bo to jest ich praca, ale piszcie chociaż coś spoko, a nie że są jakieś konflikty, bo ich nie ma.

Która z młodych artystek jest waszym zdaniem ciekawsza: Roksana Węgiel czy Viki Gabor?

Źródło: Pomponik

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pokazali, jak Wellman wtula się w Prokopa. Ludzie płaczą ze śmiechu przez jeden szczegół
  2. Widzowie oniemieli. Niesłychane, co w „Pytaniu na śniadanie” ujawniła Ela z „Rolnik szuka żony”
  3. Wstrząsający komunikat na profilu Krystyny Jandy. „Straciłam wszelki sens”