Viki Gabor pomimo swojego młodego wieku już nie raz zachwycała i czasem też szokowała swoim wyglądem. Piosenkarka lubi bowiem wystylizować się na starszą, niż w rzeczywistości jest, a przy tym eksperymentuje z fryzurami. Właśnie zaliczyła kolejną metamorfozę.

Wszystko pokazała na jednym, spontanicznym nagraniu, które udostępniła na swoim Tik Toku. Po długich, prostych włosach, z których artystka była kojarzona, nie ma ani śladu.

Viki Gabor zmieniła fryzurę

Na wspomnianym wyżej filmiku widać, że proste włosy zamieniły się w burzę loków! Młoda piosenkarka na nagraniu nieco się nimi bawi, ukazując fryzurę w pełnej okazałości. Ta robi wrażenie i choć jest zupełnie inna od poprzedniej, nie można powiedzieć, że Viki nie pasuje. Mało tego, taka fryzura dodatkowo ją postarza, co w połączeniu z mocnym makijażem sprawiło, że Gabor wcale nie wygląda na 15 lat, a gdzieś na 10 więcej.

Niewykluczone, że Viki przy okazji ostatniej stylizacji włosów nieco zainspirowała się swoją koleżanką po fachu, czyli inną, wybitną, młodą wokalistką, Sarą James. Ta bowiem też jakiś czas temu pokazała się w swoim afro i również zrobiła furorę. Czyżby dziewczyny zamierzały rozpocząć nową modę na fryzury wśród swoich rówieśniczek?

Viki Gabor jako Barbie

Całkiem niedawno Viki Gabor prezentowała efekty jeszcze innej metamorfozy. Tamta była jednak dosyć tymczasowa, bo przeprowadzono ją na potrzeby nowego singla młodej artystki, który nosił tytuł „Barbie”.

Wokalistka postanowiła więc niejako wcielić się w tytułową postać, dlatego zorganizowała sobie długie blond włosy. Na tyle długie, że te sięgały jej do ud! Nie ma wątpliwości, że dziewczyna nie wytrzymałaby w tak niewygodnej fryzurze na co dzień.

Zobacz zdjęcie:

Viki Gabor
instagram.com/vikigaborofficial

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. 15-letnia Viki Gabor w blond włosach. Nastolatka znowu eksperymentuje z wizerunkiem. Udało się?
  2. Do końca tęsknił za ukochaną Henryką. Franciszek Pieczka był niesamowicie wdzięczny żonie, zrobiła dla niego piękną rzecz
  3. Ujawniono, co wyprawia się w domu Marka Kondrata i 38 lat młodszej żony. Antonina Turnau trzyma męża krótko?

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl