Viki Gabor jest jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia, a nad swoim wizerunkiem pracuje też aktywnie w mediach społecznościowych. Jednak jej ostatni wpis bardzo oburzył internautów.

Gabor często wzbudza kontrowersje. Jej wystąpienia na koncertach potrafią bardzo poruszyć, ale często wywołują też zastrzeżenia co do jej bardzo odważnego, jak na jej wiek, stylu scenicznego. Tym razem jednak poszło o coś całkiem innego.

Viki Gabor oburzyła fanów

Gwiazda ma wielu fanów, a jej profil na Instagramie obserwuje ponad 755 tysięcy osób. Mimo to wciąż musi mierzyć się z krytycznym spojrzeniem na swój wizerunek.

Po jednym z ostatnich występów, jaki odbyły się na festiwalu w Opolu, zarzucono jej nawet korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej. Fani podejrzewali, że poddała się zabiegowi powiększenia ust.

Dla mnie to mega śmieszne. Dużo osób pisze, że powiększyłam usta. Dla mnie to jest bardzo śmieszne, bo nie wiem, który lekarz i którzy rodzice pozwoliliby. To są naturalne usta — tłumaczyła Gabor w rozmowie z gazetą „Super Express”.

Viki Gabor w pokoju hotelowym. Fani grzmią

Młoda gwiazda zamieściła kilka dni temu serię zdjęć z pokoju hotelowego, w jakim przebywała. „Czułam się uroczo, zatem dlaczego nie” podpisała fotografie. Fani byli jednak innego zdania.

Internauci zwrócili uwagę na to, co znajduje się za plecami artystki. W pokoju hotelowym panował prawdziwy bałagan: na kanapie znajdowały się porozrzucane ubrania oraz bagaże. Całość nie sprawiała zbyt dobrego wrażenia.

I ten cudowny bałagan z tyłu.

— Drugi plan najlepszy, więcej się dzieje.

— Porządek pierwsza klasa — drwią fani.

A co wy sądzicie o całej aferze?

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ile waży żona Michała Żebrowskiego? Pokazała zdjęcie bez retuszu, Aleksandra jest tuż przed porodem
  2. Adrianna Biedrzyńska odświeżyła fryzurę. Zupełnie nowy wizerunek odmłodził gwiazdę „Barw szczęścia”
  3. „Rolnicy. Podlasie”: Duża zmiana w gospodarstwie Andrzeja. Rolnikowi będzie się teraz lepiej pracowało