Ledwie rozpoczął się sierpień, a na profilu uwielbianej gwiazdy już zrobiło się tłoczno. W poniedziałek do sklepów Biedronka trafił produkt, który Viki Gabor wprost uwielbia. Gwiazda od lat wybiera tę firmę. Uwagę fanów zwróciła stylizacja nastolatki. Nie mogli powstrzymać słów zachwytu. 

Viki Gabor ma zaledwie 15 lat, a już stała się prawdziwą ikoną stylu, istną boginką nastolatek. Młoda gwiazda cieszy się coraz większym zainteresowaniem sklepów i korporacji i zapewne nie może odpędzić się od propozycji marketingowych. Jednak tego produktu nie mogła nie zareklamować.

Viki Gabor korzysta z tej firmy od lat. Teraz ulubione produkty pojawiły się w Biedronce

Mimo młodego wieku, zwyciężczyni „The Voice Kids” błyskawicznie wspięła się na szczyty popularności. Widać to m.in. na Instagramie, gdzie pod każdym z udostępnianych przez nią zdjęć szaleje burza komentarzy. Co prawda nie wszystkim podobają się mocne, dojrzałe stylizacje 15-latki. Jednak ostatnia przypadła do gustu zarówno młodzieży, jak i „konserwatywnym” użytkownikom.

Viki Gabor zaprezentowała efekt sesji zdjęciowej — w pomarańczowym kapeluszu typu „bucket hat”, z mnogością lekkich bransoletek i pierścionków gwiazda wyglądała wakacyjnie, jednak biała koszula i przewieszony przez ramię, mały plecak nieco tchnęły już klimatem pierwszych dni szkoły.

I choć w komentarzach posypały się słowa zachwytu, niektórzy nie ukrywali, że sławna nastolatka przypomniała im o nadchodzącym powoli końcu laby. Jak się okazuje — właśnie taki miała zamiar. Jak stwierdziła, nie mogła się powstrzymać.

Gwiazda ogłosiła bowiem nowość, która właśnie pojawiła się w Biedronce. Jak przewiduje, seria sprawdzonych i uwielbianych przez nią produktów może sprzedać się jak świeże bułeczki, wobec czego zachęciła wszystkich do jak najszybszego skorzystania z okazji. Chodziło o produkty szkolne i papiernicze z firmy „Interdruk”. 

– Wiem, że jest dopiero połowa wakacji za nami, ale ja już nie mogłam się powstrzymać.
To już kolejny rok, kiedy wybieram produkty Interdruk! Okładki są po prostu sztosem! Już od jutra pojawią się w sklepach sieci Biedronka! Najfajniejsze znikają w sekundę! – zapowiedziała.

– Viki, nie przypominaj o szkole – czytamy pod zdjęciem, jednak zdecydowana większość fanów już zaplanowała wycieczkę do biedronki. Teraz wielbiciele będą mogli nie tylko ubierać się jak idolka, ale także korzystać z tych samych przyborów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Viki Gabor znów przesadziła? Zdecydowała się na odważy zabieg, w sieci zawrzało
  2. Śniadanie w ogrodzie, wspólna kawa. Katarzyna Dowbor spędziła poranek z wyjątkową osobą, zdjęcie mówi wszystko
  3. You Can Dance. Między Katarzyną Cichopek a Idą Nowakowską zrobiło się gorąco. Żadna nie chce odpuścić

 

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl