Viola Kołakowska postanowiła wypowiedzieć się publicznie na temat nagłej decyzji szefa resortu zdrowia dotyczącej jego dymisji. Aktorka nie ukrywa swojej wielkiej radości z tego powodu i odnosi się do sytuacji w Polsce, wyrażając nadzieję, że za ministrem zdrowia z rządu odejdzie także Mateusz Morawiecki.

Na swoim profilu na Instagramie Viola Kołakowska zdecydowanie nie ma oporów, by wypowiadać się na tematy polityczne. Wiadomo więc, że nie jest zwolenniczką obecnego rządu ani działań, jakie zostały podjęte w walce z koronawirusem. Odejście Łukasza Szumowskiego i Janusza Cieszyńskiego bardzo ją ucieszyło.

Viola Kołakowska ostro Łukaszu Szumowskim

Aktorka nie przebierała w słowach, wyraziła radość z odejścia ministra zdrowia, nawiązała także do niewyjaśnionej sprawy z zakupem respiratorów na polski rynek:

Tadam! Jeszcze muszą wykurzyć Morawieckiego! Trzymajcie kciuki! Choć wiadomo, że spie*dzielił, żeby nie ponosić konsekwencji – pisze aktorka i dodaje na swoim InstaStories i zdradza:

-Jak widać, dużo się dzieje, panowie podali się do dymisji. Wiem, że obecnie Pan Szumowski jest z Panem Morawieckim w Dębkach. Byli widziani na plaży, więc prowadzili jakieś ważne rozmowy – relacjonuje partnerka Tomasza Karolaka.

  1. Anna Mucha wrzuciła intymne nagranie z Kubą Wojewódzkim. W końcu prawda się wydała
  2. Epidemia okazała się dla niego żyłą złota. Kwota, którą mężczyzna zarobił na koronawirusie zwala z nóg

Viola Kołakowska liczy na odejście Mateusza Morawieckiego

Dodatkowo Kołakowska wyraziła nadzieję, że wraz z Ministerem i Wiceministrem Zdrowia do dymisji poda się także premier. Gwiazda twierdzi, że ma informacje, iż jest to planowane:

-Dzisiaj ta dymisja… Wiem, że Morawieckiego też chcą usunąć ze stanowiska premiera. Nie wiem, czy się poda do dymisji, czy jest w ogóle taka możliwość… – wyjaśnia aktorka. 

Kołakowska liczy, że mimo odejścia ze stanowiska Łukasz Szumowski i Janusz Cieszyński wyjaśnią sprawę zakupionych dla Polski respiratorów:

-Miejmy nadzieję, że go odsuną i że panowie mimo tego, że się podali do dymisji, zapłacą za to, co zrobili i staną przed sądem – mówi jasno o swoich poglądach aktorka.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

viola kołakowska
fot. instagram.com/violakolakowska

Aktorka nie ukrywała, że cieszy się z takiego obrotu sprawy.

viola kołakowska
fot. instagram.com/violakolakowska

Aktorka nie była się użyć mocnych słów. 

viola kołakowska
fot. instagram.com/violakolakowska

Aktorka jest znana z odważnie wypowiadanych opinii. Jako jedna z niewielu gwiazd nie wierzy w koronawirusa, a w epidemii dopatruje się krzywdzenia i manipulowania społeczeństwem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ludzie umarli na miejscu, nie mieli żadnych szans. Trwa pilna akcja służb na południu Polski
  2. Poważne problemy „Pytanie na śniadanie” w TVP. Dziennikarka miała otrzymać specjalne zadanie
  3. Nie żyje gwiazda disco-polo. Tragiczna śmierć podczas wieczoru kawalerskiego, najnowsze doniesienia prokuratury
  4. Pilne ostrzeżenie dla czterech województw 2 stopnia. Niebezpieczeństwo może dotknąć tysiące Polaków
  5. Nie zostawili suchej nitki na Barbarze Kurdej-Szatan i jej mężu. Jak oni wyglądali na ślubie gwiazdorskiej pary?
  6. Młoda mama robiła zakupy w Tesco, gdy podeszła do półki z artykułami dla niemowląt, zamarła. Poczuła złość i upokorzenie

źródło: pudelek.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!


 

Poprzedni artykułSąsiadki zbledną z zazdrości. Banalny trick na arcyboskie pomidory został zapomniany przez miastowych lata temu
Następny artykułSzukała jej cała Polska. Niestety, właśnie odnaleziono jej ciało obok domu
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl