Strajk nauczycieli wciąż budzi wiele emocji, nie tylko wśród polityków i protestujących, lecz również wśród celebrytów. Gwiazdy dumnie popierają strajkujących nauczycieli, jednak Viola Kołakowska nie do końca popiera całą akcję. – Czy to nie aby skrajny egoizm?- pyta gwiazda.

Już od tygodnia trwa ogólnopolski strajk nauczycieli, który nieprzerwanie rozgrzewa Polaków. Tak jak w innych akcjach społecznych, tak i tym razem swoje poparcie dla protestujących wyraziło mnóstwo gwiazda między innymi: Maria Sadowska, Barbara Kurdej-Szatan czy Dawid Podsiadło. Uczestniczka programu TVN Agent Gwiazdy – Viola Kołakowska ma nieco odmienne zdanie od swoich kolegów i koleżanek z branży. Co Viola Kołakowska ma do powiedzenia na temat strajku? Możecie być zaskoczeni.

Viola Kołakowska o strajku nauczycieli

Strajk nauczycieli to wciąż rozgrzewający temat, także wśród gwiazd naszego polskiego show-biznesu. Celebryci tłumnie wspierają protestujących, jednak zdarzają się wyjątki. Viola Kołakowska na swoim profilu na Instagramie zamieściła mocny wpis, w którym zarzuca kolegom z branży nieuczciwe intencje, a nauczycielom egoizm.

-Kolejna akcja, pod którą można się zareklamować, pod promować, pokazać, jacy jesteśmy społecznie zaangażowani i koniecznie pokazać, że mamy coś do powiedzenia na każdy temat. Czasami mniej znaczy więcej naprawdę, dobrze czasem pomilczeć…- zaczęła Kołakowska.

Gwiazda nie zapomniała dodać, że przy całym strajku cierpią tylko tak naprawdę uczniowie. Sama coś o tym wie, ponieważ jest matką dwójki dzieci w wieku szkolnym.

– Oczywiście, że nauczyciele powinni godnie zarabiać jak każdy obywatel tego prężnie rozwijającego się kraju. Czy ktoś jednak pomyślał, że wszystko, co się teraz dzieje jest kosztem naszych dzieci, które w tym momencie są totalnie pominięte?– dodała Kołakowska.

Gwiazdy wspierają strajk nauczycieli

Każdy z nas miał w swoim życiu nauczycieli, których postawa z pewnością mocno wpłynęła na to, kim jesteśmy dzisiaj. Wśród gwiazd nie zabrakło, takich, którzy chętnie wyrazili swoją solidarność wobec strajkujących pedagogów. Strajk nauczycieli poruszył między innymi: Anję Rubik, Michała Żebrowskiego, Agatę Młynarską, Hannę Lis, Magdalenę Cielecką, Maję Ostaszewską, Magdę Mołek, Dawida Podsiadło. To tylko kilka z nazwisk polskich gwiazd, którzy popierają strajk nauczycieli. Ta lista jest o wiele dłuższa i stale się powiększa. A wy jakie macie zdanie na temat strajku nauczycieli i zaangażowania w to celebrytów?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

strajk nauczycieli
instgaram.com@violakolakowska

Viola Kołakowska skrytykowała protestujących nauczycieli.