Violetta Villas w młodości zachwycała nie tylko swoim głosem, a także nieskazitelną urodą. W socjalistycznej, szarej Polsce w latach 70. była prawdziwym kolorowym ptakiem, obok którego nikt nie mógł przejść obojętnie. Przez całą swoją karierę wzbudzała skrajne emocje, a jej uroda robiła furorę od Polski po USA. 

Można śmiało powiedzieć, że tak naprawdę to ona była pierwszą polską gwiazdą w amerykańskim stylu. Burza blond loków, piękny głos, ekstrawagancki styl i trudny charakter. Z takiej mieszanki musiała wyjść wielka gwiazda. Piosenkarka stała się legendą, jeszcze za życia. Sprawdź, jak prezentowała się Violetta Villas w młodości. Od samego początku wyróżniała się na tle innych. 

Violetta Villas w młodości zachwycała

Violetta Villas zaczęła swoją karierę już w 1960 roku robiąc tym samym niemałe zamieszanie na polskiej scenie muzycznej, która nie przywykła do takich osobowości. Gwiazda szybko rozwinęła skrzydła i zaczęła robić karierę poza granicami Polski. Jeszcze w latach 60. występowała we Francji, gdzie została zauważona przez managera z USA, który otworzył jej furtkę do kariery międzynarodowej. Violetta Villas w młodości zachwycała swoją nietuzinkową urodą, nawet za granicą wyróżniała się na tle innych wokalistek. Zobacz, jak wyglądała artystka na początku swojej kariery. 

Violetta Villas: wygląd

Violetta Villas do tej pory można uznać za niemalże jedyną polską piosenkarkę, która najbardziej otarła się o karierę w USA. W 1966 roku pojechała do Las Vegas, gdzie przez trzy lata była główną gwiazdą tamtejszej rewii w hotelu Dunes. Przypomnijmy, że w latach 60. to właśnie Vegas było miejscem, gdzie występowały największe światowe gwiazdy np. Frank Sinatra, Elvis Presley, czy Barbra Streisand.

Violetta Villas w Las Vegas przeszła wielką metamorfozę, poddała się ingerencjom chirurgów plastycznych, zmieniła styl ubierania się na bardziej ekspresyjny, a także nabrała prawdziwych gwiazdorskich manier. To wszystko byłoby nie do pomyślenia w Polsce, gdzie nikt nie mógł się wyróżniać. Violetta Villas w młodości zachwyciła ludzi swoją osobą tak bardzo, że mogła odcinać od tego kupony przez całe życie, co też robiła. Gwiazda zmarła w 2011 roku.

Zobacz, jak wyglądała Violetta Villas w młodości: 

Violetta Villas w młodości
facebook.com/Zofia-Nasierowska

Violetta Villas w młodości. 

Violetta Villas w młodości
wikipedia.org

Karierę zaczęła już w latach 60.

Violetta Villas w młodości
wikipedia.org

Była najbardziej charakterystyczną polską wokalistką

Violetta Villas w młodości
screen youtube.com@znowuwolna

Przez 3 lata występowała w Las Vegas

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandal podczas 28. finału WOŚP. Zachowanie protestujących oburzyło mieszkańców
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. Na jaw wyszedł sekret Roksany Węgiel. Nawet najwięksi fani będą zaskoczeni
  4. Awantura w „Dzień Dobry TVN”. Kinga Rusin nie wytrzymała, odpowiedziała na zarzuty
  5. Alicja Bachleda-Curuś planuje ślub? Jej partner przyleciał do Polski, aby poznać przyszłych teściów
  6. Ich romans wyszedł dopiero po latach. Jaworowicz była zakochana w słynnym polskim piosenkarzu
Poprzedni artykułUwielbiany aktor ma poważne kłopoty. Złożono pozew zbiorowy
Następny artykułKot zobaczył zdjęcie zmarłego właściciela. Jego reakcja chwyta za serce
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.