Violetta Villas bez wątpienia jest jedną z największych polskich gwiazd, które odniosły sukces także za granicą. Ekscentryczna artystka mieszkając w Stanach Zjednoczonych miała dość ciekawe zwyczaje, takie jak na przykład… klęczenie na gwoździach. Poznaj inne kontrowersyjne zwyczaje divy!

Estradowa artystka uchodzi za jedną z najbardziej oryginalnych i barwnych postaci naszej rodzimej kultury. Przez lata uznawana była za legendę polskiej piosenki i prawdziwą seksbombę. Za drzwiami garderoby jednak działy się często, delikatnie mówiąc, dziwaczne rzeczy. Jakie zwyczaje miała Violetta Villas? Niektóre z was z pewnością was zaskoczą!

Violetta Villas w Stanach Zjednoczonych

W Polsce jej nie rozumiano i wyśmiewano jej dramatyczne stroje, długie włosy i sztuczne rzęsy. Ona zaś chciała po prostu występować. Doceniono ją w USA, gdzie zrobiła prawdziwą karierę. Na swoim koncie ma występy z takimi legendami jak Eartha Kitt, Frank Sinatra czy Barbra Streisand! 

Violetta Villas słynęła z ekstrawagancji, a jej występy zawsze były starannie przygotowanymi spektaklami. Gdy otrzymała własną rewię w Las Vegas, na scenę wjeżdżała żółtym jaguarem lub na białym koniu. Jednak występy pełne przepychu kontrastowały z tym, jak bardzo Violetta Villas czuła się samotna. Jak wyglądały jej przygotowania do występu? Niektóre z nich są dość kontrowersyjne. 

Violetta Villas: klęczenie na gwoździach i różaniec

Artystka czuła się w USA bardzo samotna. Po polsku mówiła tylko do swoich pudli. Po występach wracała do apartamentu i nie chciała się z nikim widywać – sława i przepych ją przytłoczyły. Kiedy poznała polonijnego księdza, jej życie się odmieniło. 

Wiara pozwoliła jej poczuć się mniej samotną i zaczęła przenikać także do jej występów. Pojawiały się w nich motywy krzyża, a po koncertach gwiazda chowała się w garderobie, by leżeć krzyżem na ziemi, odmawiać różaniec i… klęczeć na gwoździach. Czy była to rekompensata za krzykliwe stroje i głębokie dekolty na scenie – nie wiadomo.

Nie było to jedyne dziwactwo artystki, która zasłynęła z wyjątkowo barwnego wizerunku, do tej pory robiącego piorunujące wrażenie. Sama pisała sobie piosenki, projektowała stroje, robiła makijaż. Najbardziej na świecie kochała zwierzęta, to z nimi spędziła ostatnie lata życie. Odeszła w swojej willi w 2011 roku.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

violetta villas
commons.wikimedia.org

Violetta Villas jest bez wątpienia jedną z najciekawszych polskich artystek.

violetta villas
commons.wikimedia.org

Zrobiła zawrotną karierę w USA.

violetta villas
commons.wikimedia.org

Czuła się tam jednak bardzo samotna, nie miała nawet z kim porozmawiać.

violetta villas
commons.wikimedia.org

Jedynym jej towarzyszem był polonijny ksiądz, który rozbudził w niej religijność.

violetta villas
commons.wikimedia.org

Po swoich rewiach chowała się w garderobie, gdzie odmawiała różaniec i klęczała na gwoździach.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ola Kwaśniewska jednym zdjęciem odpowiedziała na plotki o ciąży. Fani są zachwyceni
  2. Robert Biedroń w ostrych słowach: „Facet, który nie jest feministą, jest draniem”. Każdy mężczyzna powinien być feministą?
  3. Partner Agnieszki Fitkau-Perepeczki był młodszy od niej o 41 lat!
  4. Tak mieszka Małgorzata Kożuchowska. Widok wartej kilka milionów willi powali was na kolana (FOTO)
  5. Nie żyje aktor hitowego serialu na Polsacie, który uwielbiały miliony. Ogromna tragedia, miał tylko 38 lat

źródło: pomponik.pl

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułPiotr Stramowski z zakrwawioną i poobijaną twarzą. Co mu się stało?
Następny artykułKobieta zauważyła, że do jednej z kur przytula się wąż. Prawda okazała się zdumiewająca
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.