Sieć sklepów Biedronka przedstawiła najnowsze promocje, które będą obowiązywały przez najbliższy tydzień. Największe okazje potrwają jednak jedynie dzień lub dwa, więc lepiej się pośpieszyć. Przedstawiamy najciekawsze oferty.

W ramach akcji „Ale tydzień, ale ceny!” w sklepach Biedronki znajdziemy szereg świetnych produktów w okazyjnych, niskich cenach. Niektóre z nich będą objęte promocją tylko przez najbliższe dni.

Biedronka: oferta promocyjna na 14 i 15 stycznia

Promocje na niektóre produkty w Biedronce potrwają tylko od 14 do 15 stycznia (lub do wyczerpania zapasów). Tak jest z cukierkami Grześki, sprzedawanymi na wagę.

Posiadacze karty Moja Biedronka będą mogli je kupić w tych dniach za 16,90 zł za kilogram (37% taniej). Maksymalnie w ramach tej promocji możemy kupić 2 kilogramy tych cukierków.

W dniach 14-15 stycznia klienci, posiadający kartę Moja Biedronka, będą mieli szansę kupić udo lub podudzie z kurczaka (do wyboru) w cenie 4,99 zł za kilogram.

Cena za te towary bez karty wynosi 8,99 zł/kg. Oferta jest dostępna w sklepach bez lady mięsnej, a limit dzienny, jakim objęty jest produkt, to 4 kilogramy.

15 stycznia w promocji będzie też mleko Łowickie UHT 3,2%: przy zakupie 6 opakowań posiadacze karty Moja Biedronka zapłacą 33% taniej: 2,19 zł/opakowanie. Limit dzienny to 12 opakowań.

Oprócz mleka 15 stycznia będzie można kupić w okazyjnej cenie wszystkie parówki marki Kraina Wędlin. Przy zakupie 4 opakowań, posiadacze karty Biedronki dwa z nich otrzymają gratis.

Biedronka
Fot. materiały promocyjne Biedronki
Biedronka
Fot. materiały promocyjne Biedronki

Źródło: biedronka.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ich zaręczyn chyba nikt się nie spodziewał. W sieci aż huczy, aktorka pokazała nagranie
  2. Był policjantem w „Rodzinie zastępczej”. Teraz ma siwe włosy i brodę, ludzie oglądają się za nim na ulicy
  3. Co łączy Monikę Olejnik i Jurka Owsiaka? Można się zdziwić