Biedronka jest jednym z ulubionych supermarketów Polaków. Popularna sieć sklepów nie zawiodła swoich wiernych klientów i przygotowała dla nich zaskakującą ofertę. Na co warto zwrócić uwagę podczas następnych zakupów w tym miejscu?

Biedronka przedstawiła nową ofertę, która naprawdę może zaskoczyć. Przedstawiamy kilka produktów i promocji, na które warto zwrócić uwagę w trakcie kolejnych zakupów w markecie.

Biedronka prezentuje szokujące promocje

Biedronka nie od dziś proponuje swoim klientom dobrej jakości produkty w niskiej cenie. Teraz supermarket przygotował szereg zaskakujących promocji, które z pewnością skradną Twoje serce. Co dobrego można znaleźć w ulubionym sklepie spożywczym Polaków?

W trwającym właśnie tygodniu warto zwrócić uwagę na chemię gospodarczą oferowaną w sieci Biedronka. Sklep zachęca do skorzystania z ich najnowszej promocji 2+1 gratis, w której przy zakupie dwóch dowolnych kosmetyków do włosów, trzeci dostaniesz gratis. Warto również pomyśleć o kapsułkach do prania, które teraz można nabyć w sklepach wyjątkowej niskiej cenie.

biedronka
biedronka.pl

W tym tygodniu warto zerknąć również na nabiał. Z kartą Moja Biedronka można kupić wędlinę oraz masło w zaskakująco niskich cenach. Przy zakupie trzech sztuk mamy szansę oszczędzić nawet do 50%. Warto sprawdzić także dział z kawą. Drugie takie samo opakowanie kawy rozpuszczalnej można nabyć nawet do 30% taniej.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

biedronka
biedronka.pl
biedronka
biedronka.pl

Warto również zwrócić uwagę na słodycze, ponieważ w tym tygodniu supermarket Biedronka ma dla nas świetne oferty, idealne dla fanów słodkości. Promocji 2+1 podlegają wszystkie lody na patyku marki Marletto. Co więcej, supermarket oferuje szeroki wybór ciastek i czekolad w zachwycająco niskich cenach.

biedronka
biedronka.pl
biedronka
biedronka.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kurdej-Szatan z mężem błagają o pomoc. Aktorka pokazała przykre nagranie z dzieckiem
  2. Zniknął na 6 lat. Niesłychane, kto nagle pojawił się w studiu „Dzień dobry TVN”
  3. Kolejna gwiazda chce dokonać apostazji. Opublikowała nagłe oświadczenie