Stacja Polsat stara się regularnie rozpieszczać swoich telewidzów ciekawymi programami oraz filmami. Na najbliższy czwartek przygotowała dla nich nie lada gratkę, bo wyemituje kultową, polską komedię.

W filmie zagrała cała plejada gwiazd, między innymi Małgorzata Socha, Anna Mucha czy Małgorzata Foremniak.

Polsat w czwartek wieczorem

Na godzinę 21.10 w najbliższy czwartek Polsat zaplanował emisję filmu Och, Karol 2! Komedia ta jest remakiem absolutnie klasycznej produkcji z lat 80. Obydwa filmy zjednały sobie sympatię całej masy Polaków. Można więc przypuszczać, że przed telewizorami w czwartkowy wieczór zasiądzie mnóstwo osób, które włączą właśnie Polsat.

Mało który film ostatniej dekady może pochwalić się aż tak gwiazdorską obsadą. Poza wspomnianymi wyżej paniami w komedii tej pojawiły się także Marta Żmuda Trzebiatowska, Katarzyna Zielińska czy Katarzyna Glinka. Główną rolę męską, czyli tytułowego Karola zagrał Piotr Adamczyk.

Film opowiada historię dobrze zarabiającego pracownika dużej firmy, który pomimo planowanego ślubu z narzeczoną ma także aż 3 kochanki. W pewnym momencie kobiety dowiadują się o sobie nawzajem i planują na mężczyźnie zemstę.

Co w tym samym czasie będą transmitowały konkurencyjne stacje? Na TVN emitowany będzie najpierw teleturniej Milionerzy, a potem Kuchenne Rewolucje. TVP1 z kolei puści w tym czasie Sprawę dla reportera i serial Na sygnale.

Zobacz zwiastun:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Związek Adriany Kalskiej i Roznerskiego rozpadł się przez znaną aktorkę? Jest bardzo blisko Mikołaja
  2. Portal poinformował, że Aleksandra Kwaśniewska jest w ciąży. Mistrzowski komentarz Oli
  3. Gdzie mieszka Alicja Majewska? Gwiazda wyszła przed dom, spojrzała na płot i zamarła

Źródło: telemagazyn.pl

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl