Dziś widzowie Dzień Dobry TVN raczej nie spodziewali się, że będą musieli się skonfrontować z tak nagłą, niespodziewaną i w gruncie rzeczy jednak nieprzyjemną wiadomością. Pewną nowiną podzieliła się bowiem Ewa Gawryluk.

W zasadzie to nie tylko ona, ale także jej były już partner, Waldemar Błaszczyk, z którym była w związku małżeńskim przez 22 lata. Ogłosili, że się rozwodzą.

Ewa Gawryluk bierze rozwód

Ewa Gawryluk bardzo poważnie podchodzi do swojej prywatności, dlatego zdecydowała, że wyjawienie tak intymnej sprawy odbędzie się na jej warunkach. Wraz z Błaszczykiem uznali, że najlepiej będzie poinformować wszystkich za pośrednictwem chętnie oglądanego programu.

W tym celu wysłali do producentów Dzień Dobry TVN swoje oświadczenie i poprosili o odczytanie go w trakcie emisji programu.

– Rozstaliśmy się w zgodzie i pozostajemy w dobrych relacjach. Zawsze oddzielaliśmy prywatne sprawy od zawodowych, tak będzie i tym razem. Nie będziemy udzielali wywiadów na temat rozstania, ani podawać żadnych prywatnych szczegółów – mówi komunikat byłych małżonków.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Biorąc pod uwagę treść oświadczenia, możemy spodziewać się, że prawdziwej przyczyny rozstania wspomnianej wyżej pary nigdy nie poznamy. Jeśli jednak taka jest ich wola, należy ją uszanować.

Zobacz post:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Ewa Gawryluk (@ewa_gawryluk)

 Źródło: Dzień Dobry TVN/ party.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Biedronka już ogłosiła. Jutro pojawi się ekskluzywny produkt, na który polują miliony
2. Widzowie zastygli w bezruchu. Niebywałe, co w „Pytaniu na śniadanie” zrobiła zwyciężczyni „The Voice”
3. Burza w sieci po tym, co stało się na wizji podczas finału „The Voice of Poland”