Astrolodzy są zdania, że znaki zodiaku wiążą się z pewnymi przedmiotami lub miejscami, jak żywioły, barwy czy zwierzęta. Okazuje się, że do znaków astrologicznych pasują też określone kraje. Sprawdź, w jakim miejscu na świecie powinnaś mieszkać.

Według specjalistów od horoskopu znak zodiaku może wpływać na nasze cechy charakteru czy osobowość. W związku z tym każdy z nas pasuje lepiej lub gorzej do innych zakątków świata. Jesteście ciekawe, jakie miejsce na ziemi jest wam przeznaczone?

Znaki zodiaku a kraje: sprawdź, gdzie powinnaś mieszkać

Baran

Barany są spontaniczne i lubią się dobrze bawić, nawet na starość potrafią cieszyć się życiem. Kraj tego znaku to Hiszpania.

Byk

Byki kochają życie rodzinne, dobre jedzenie i miło spędzony czas na nieskomplikowanych przyjemnościach. Potrafią też być bardzo namiętne. Kraj Byków to Włochy.

Bliźnięta

Bliźniaki to typ nonszalanckich, niezależnych duchów, niepoddających się zakazom czy surowym regułom. Nie przepadają za trwałymi zobowiązaniami. Ich kraj to Francja.

Rak

Raki są życzliwe, empatyczne, gościnne i pomocne. Często miewają niepotrzebne poczucie winy. Kraj Raków to Kanada.

Lew

Lwy są otwarte na świat i ludzi, pełne tolerancji i zrozumienia dla różnic kulturowych czy tożsamościowych, różnorodność je fascynuje. Kraj Lwów to Stany Zjednoczone.

Panna

Panny bywają pedantyczne, lubią też porządek i ustalone zasady. Jednocześnie mają bardzo nowoczesne podejście do świata, którego są bardzo ciekawe. Kraj Panien to Niemcy.

Waga

Wagi to miłośnicy sztuki, żywych kolorów i pięknych krajobrazów. Są serdeczne, ale miewają też silny, czasem trudny do opanowania temperament. Ich kraj to Meksyk.

Skorpion

Skorpiony mają tendencję do zamartwiania się różnymi rzeczami, często też czują, nie zawsze uzasadnione, zagrożenie. Lubią się poświęcać i zapominają przy tym o sobie. Kraj Skorpionów to Polska.

Strzelec

Niepoprawni optymiści, dążący do przyjemności, dbający o dobre samopoczucie zarówno swoje, jak i bliskich. Kraj Strzelców to Dania.

Koziorożec

Perfekcjoniści z ogromną inteligencją. Czasem nie widzą świata poza pracą; lubią uporządkowane i stabilne życie, ale mają też duże poczucie humoru. Ich kraj to Szwajcaria.

Wodnik

Z natury są niezależne, nie lubią rozkazów i nudy. Cenią sobie wolność, zabawę i brak sztywnych zasad w życiu. Od nudnych obowiązków są w stanie uciec jak najdalej, choćby i w najdzikszą głuszę, choć pasuje im też „miejska dżungla”. Kraj Wodników to Brazylia.

Ryby

Słyną z empatii i życzliwości. Ich problemem bywa duże roztargnienie oraz niestałość w podejmowaniu decyzji. Mimo to są bardzo lubiane. Ich kraj to Turcja.

Czy wasze znaki zodiaku pasują do tej analizy?

Źródło: stylzycia.radiozet.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Fryzjerka miała już dość. Na drzwiach salonu wywiesiła kartkę z pilną prośbą
  2. Totalny hit w Pepco za 20 zł. Pojawił się produkt, na który poluje miliony Polek
  3. Kurdej-Szatan nagle przerwała milczenie. Niepojęte, co właśnie dzieje się w sieci