Lelum.pl > Nowości > W polskiej miejscowości została zaatakowana 12-latka. Ma poważne rany, trwa walka o jej zdrowie
Michał Fitz
Michał Fitz 14.11.2023 17:26

W polskiej miejscowości została zaatakowana 12-latka. Ma poważne rany, trwa walka o jej zdrowie

policja
fot. CanvaPro

W ostatnich tygodniach w kraju dochodzi do niepokojącej ilości zbrodni, których ofiarami są bezbronne dzieci. Wciąż nie ochłonęliśmy po śmierciach Maurycego i Olusia, a tymczasem w Rzeszowie doszło do kolejnego ataku nożownika. Ofiarą jest 12-letnia dziewczynka.

Atak nożownika w Rzeszowie

Wczoraj tuż po zmroku w okolicach godziny 17.00 na jednym z rzeszowskich osiedli doszło do makabrycznego zdarzenia. Bliżej nieokreślony mężczyzna rzucił się na ledwie 12-letnią dziewczynkę pochodzącą z Ukrainy i kilka razy ranił ją ostrym narzędziem.

Co gorsza, napastnik upatrzył sobie okolice szyi i głowy, gdzie można zrobić największa krzywdę. Dziewczynka po ataku zachowała się wyjątkowo przytomnie. Zadzwoniła do mamy, która przybiegła najszybciej jak tylko mogła i wezwała pomoc.

Kolejne dziecko zaatakowane. Ciężko uwierzyć, co stało się z 12-latką. Policja pilnie szuka sprawcy Porażająca teoria ws. morderstwa Olusia i śmierci Grzegorza Borysa. Przypomniano słowa przedszkolanek

W jakim stanie jest dziewczynka z Reszowa

Wyżej wspomniani, kilkuletni chłopcy nie mieli szczęścia po atakach, które na nich przeprowadzono. Zarówno Oluś, jak i Maurycy zmarli w wyniku dźgnięć nożem. Wydaje się, że w przypadku 12-latki z Rzeszowa ten scenariusz wcale nie musi się powtórzyć.

Pomoc przybyła odpowiednio szybko, a rany nie okazały się śmiertelne. Dziś rzeszowska prokuratura poinformowała, że stan ofiary jest ciężki, ale przynajmniej stabilny. Pozostaje więc trzymać kciuki, że nic w tej kwestii się już nie skomplikuje, a dziewczynka wróci do zdrowia.

ZOBACZ TEŻ: Była policjantka o ranach na ciele Grzegorza Borysa. Od razu zwróciła uwagę na jedno. Świadczy o prawdziwej przyczynie śmierci
 

Rzeszów: Nożownik jest poszukiwany

Niestety nie mamy dobrych wiadomości dla mieszkańców Rzeszowa. Po ulicach miasta prawdopodobnie wciąż grasuje nożownik. Napastnik nie został bowiem zatrzymany tuż po ataku. Szybko zbiegł z miejsca zdarzenia. Na spokój jednak liczyć nie może.

Lokalne służby są doskonale świadome potencjalnego zagrożenia, dlatego już rozpoczęto działania mające na celu schwytanie sprawcy. Kluczowe w tej sprawie mogą się okazać właśnie zeznania dziewczynki.

Źródło: Polsat News

Tagi: dziecko