Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > W poniedziałek specjalne wydanie „Milionerów”. O wygraną powalczą najbardziej lubiane gwiazdy
Wiola Piróg
Wiola Piróg 11.02.2022 23:39

W poniedziałek specjalne wydanie „Milionerów”. O wygraną powalczą najbardziej lubiane gwiazdy

Milionerzy
fot. kadr z programu „Milionerzy”

W walentynki wyemitowany zostanie odcinek specjalny „Milionerów”. W programie tego dnia zawalczą znane i lubiane osobistości telewizyjne, a wygrana zostanie przekazana Fundacji TVN.

Walentynki to święto miłości i zakochanych, ale okazuje się, że nie tylko. Jak udowadnia stacja TVN każdy dzień, nawet Świętego Walentego, może być także okazją do pomocy. W poniedziałek 14 lutego zostanie wyemitowany odcinek specjalny programu.

Walentynkowy odcinek „Milionerów”

Z okazji walentynek na widzów TVN-u czeka niespodzianka. W poniedziałek 14 lutego zostanie wyemitowany specjalny odcinek „Milionerów”. Stacja TVN w święto miłości postanowiła wesprzeć potrzebujących.

W odcinku specjalnym udział wezmą dwie wyjątkowe pary, a kwota, jaką wygrają, zostanie przekazana Fundacji TVN, która wspiera finansowo osoby indywidualne, szpitale oraz instytucje i organizacje pomagające innym.

Z Waszą pomocą udało się m.in. : – wyremontować i wyposażyć w sprzęt szpitale i domy dziecka na kwotę ponad 80 mln zł. – wybudować Centrum Profilaktyki Nowotworowej w Warszawie za kwotę ponad 36 mln zł. – zakupić sprzęt medyczny za kwotę ponad 27 mln zł. – przekazać na leczenie indywidualne i operacje kwotę ponad 18mln zł. – wesprzeć rehabilitacja dzieci za kwotę prawie 35 mln zł. – kupić 19 specjalistycznych karetek dla szpitali za kwotę prawie 7 mln – czytamy na stronie Fundacji TVN.

Gwiazdy w „Milionerach”

W odcinku specjalnym o wygraną zawalczą dwie pary: duet prowadzących program „Dzień Dobry TVN” Małgosia Ohme i Filip Chajzer oraz prezenter pogody Bartek Jędrzejak i prowadząca kącik kulinarny w „Dzień Dobry TVN” Daria Ładocha. Czy znane osobistości będą zgodne, siedząc naprzeciwko Huberta Urbańskiego?

Kwota, jaką wygrają gwiazdy, w całości zostanie przekazana na budowę Centrum Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży. Temat ten jest szczególnie bliski dla jednego z uczestników odcinka specjalnego Bartka Jędrzejaka, który sam doświadczył problemów ze zdrowiem psychicznym.

Zależy mi na tym, żeby ten szpital powstał, bo z własnego doświadczenia wiem, co to znaczy smutek, depresja, nerwica. Wiem, z czym się mierzą dorośli i mogę sobie tylko wyobrazić, z czym mogą się mierzyć dzieci i młodzież – powiedział Bartek Jędrzejak w rozmowie z redaktorką serwisu Dzień Dobry TVN Karoliną Kalatzi.

Źródło: swiatseriali.interia.pl, milionerzy.tvn.pl, fundacja.tvn.pl, dziendobry.tvn.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Nagłe oświadczenie Katarzyny Cichopek. Chodzi o „Pytanie na śniadanie”
  2. Widzowie TVP zaniemówią. Stacja właśnie ogłosiła, co pokaże dzisiaj o 21:55
  3. Napłynęły informacje o stanie zdrowia Maryli Rodowicz. Przykre, co działo się w szpitalu
Tagi: Milionerzy