Małgorzata Kożuchowska właśnie ogłosiła niezwykłe wydarzenie, które odbędzie się już w poniedziałek. Na Instagramie pojawiło się nagranie z zapowiedzią, usłyszeliśmy wielki hit zespołu 2 plus 1, a aktorka zaprosiła wszystkich na wyjątkowy koncert.

Małgorzata Kożuchowska to niewątpliwie jedna z ikon polskiego show-biznesu, zwłaszcza jeśli chodzi o modę i styl. Gwiazda doskonale wie, jak zwracać uwagę ubiorem, a nawet podkreślała ostatnio, że lubi dobierać ubrania do nastroju.

Tym razem objawiła się fanom „na żółto i na niebiesko”, zgodnie ze słowami piosenki formacji 2 plus 1, która zabrzmiała w tle nagrania. W ten sposób aktorka zapowiedziała niezwykłe wydarzenie, które odbędzie się już w poniedziałek 25 kwietnia.

Małgorzata Kożuchowska poprowadzi niezwykły koncert

Okazuje się, że Małgorzata Kożuchowska już jutro stanie na scenie na warszawskim Placu Piłsudskiego, jako gospodyni koncertu… wielkanocnego. Nie chodzi jednak o święta, które minęły, lecz te, które nadchodzą — w obrządku prawosławnym. Właśnie z tej okazji ma odbyć się wielka impreza, kolejny symbol wsparcia dla walczącej Ukrainy.

– Kochani, zapewne wiecie, że w najbliższy weekend rozpoczynają się Święta Wielkanocne w obrządku prawosławnym. Z tej okazji chciałabym zaprosić moich rodaków oraz wszystkich gości z Ukrainy na koncert Wielkanocny z udziałem artystów polskich i ukraińskich, który odbędzie się w poniedziałek, 25 kwietnia o godzinie 19:00 na Placu Piłsudskiego w Warszawie – poinformowała gwiazda.

Na scenie będzie jej towarzyszyć Oleg Biletsky, ukraiński dziennikarz, który także poprowadzi wydarzenie, a część artystów połączy się z polską stolicą prosto z Kijowa. Koncert będzie transmitowany także przez stację Ukraina24.

– Mam nadzieję, że zobaczymy się w poniedziałek na Placu Piłsudskiego i po raz kolejny pokażemy naszym gościom, że są dla nas ważni – zapowiada Małgorzata Kożuchowska.

Portal Wirtualne Media przekazuje, że podczas imprezy mają wystąpić m.in. Urszula, Julia Belei, Justyna Steczkowska, Nina Matvienko & Donia Matvienko, Kamil Bednarek, Antytila czy Grubson. Retransmisję planuje ponoć także Telewizja Polska.

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wygrał 1. edycję „Big Brothera”, 18 lat później zginął kilkaset metrów od domu. Zagadkowa śmierć Janusza Dzięcioła
  2. Jak wygląda życie Jarka z „Chłopaków do wzięcia” po ślubie? Świeżo upieczony mąż gotuje, żony brak
  3. Widzowie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oburzeni. Fala negatywnych komentarzy po finale ostatniego odcinka

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl