Jednym z segmentów programu „Pytanie na śniadanie” jest „Czerwony dywan”. W jego ramach jedna z prowadzących przedstawia najnowsze doniesienia dotyczące polskich i zagranicznych gwiazd. Ostatnio poruszono temat Anny Głogowskiej i Mikołaja Roznerskiego.

Media od kilku miesięcy sugerują bowiem różnymi doniesieniami, że wspomniani wyżej artyści są parą. W programie przytoczono ostatnią wypowiedź tancerki w tej kwestii. Ida Nowakowska wymownie na nią zareagowała.

„Pytanie na śniadanie” o Głogowkiej i Roznerskim

Warto na początku przytoczyć genezę całego wątku, który dotyczy wspomnianej dwójki. Pierwsze doniesienia na temat ich potencjalnej relacji pojawiły się tuż po tegorocznych Walentynkach. Rzekomo obydwoje zostali dostrzeżeni razem w Paryżu w trakcie święta zakochanych.

Później jednak żadne z nich nie chciało się do tego przyznać. Aktor, zapytany o to przez serwis „Pudelek”, odpowiedział jedynie, że obecnie miejsce w jego sercu zajmuje tylko jego synek. Równie niekonkretna w swoich komentarzach była Głogowska.

Ostatnio znów zabrała głos na ten temat. Jej słowa przytoczyła prowadząca cały segment Aleksandra Grysz. Tancerka powiedziała mediom, że już przyzwyczaiła się do plotek na ten temat i nic z nimi nie zrobi.

– No trudno, niech gadają stwierdziła Głogowska.

Wymownie na te słowa zareagowała Ida Nowakowska, która już zdążyła się rozemocjonować na wieść o potencjalnym potwierdzeniu związku, a tymczasem została sprowadzona na ziemię wymijającą odpowiedzią tancerki.

Tak powiedziała, że nic nie powiedziała. Klasyk — skwitowała zawiedziona prowadząca „Pytania na śniadanie”.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Krzysztof Cugowski żegna się z „Twoja twarz brzmi znajomo”. Wiadomo, kto go zastąpi
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. W domu Małgorzaty Kożuchowskiej zapadła poważna decyzja. Aktorka musiała zrobić to dla taty

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl