W dzisiejszym wydaniu programu „Pytanie na śniadanie” poruszono ważny temat dla wszystkich narzeczonych. Prowadzący Tomasz Wolny i Ida Nowakowska zapytali ekspertów, o czym warto porozmawiać ze swoim partnerem przed ślubem.

Głos w sprawie zabrali również internauci, którzy na oficjalnym profilu programu na Facebooku wypowiedzieli się, jakie tematy warto poruszyć przed ceremonią zaślubin. Niektóre komentarze mogą nieźle zaskoczyć.

„Pytanie na śniadanie”: Jakie sprawy warto poruszyć przed ślubem?

W dzisiejszym odcinku śniadaniówki TVP porozmawiano ze specjalistami na temat ślubu oraz przygotowań do tej specjalnej uroczystości. Z tej okazji Ida Nowakowska i Tomasz Wolny zapytali ekspertów, o jakich sprawach trzeba porozmawiać z drugą połówką przed wypowiedzeniem wiążącego „tak”.

To samo pytanie zadano również telewidzom i internautom na oficjalnym profilu programu „Pytanie na śniadanie” na Facebooku. Internauci zgodnie twierdzą, że codzienność potrafi zweryfikować wszystkie wcześniejsze ustalenia.

„Nie należy ukrywać niczego przed sobą, a reszta samo się ułoży”

„Życie samo wszystko weryfikuje, kiedy pojawiają się dzieci i trzeba mierzyć się z wyzwaniami codzienności”

„Podstawą jest podobny system wartości i komunikacja” – takie komentarze można znaleźć na oficjalnym profilu programu „Pytanie na śniadanie” na Facebooku.

Jedna z internautek podeszła jednak do sprawy humorystycznie i zauważyła problem, który pojawia się po czasie w związku, a na który początkowo nie zwracamy uwagi. O co warto zapytać przed ślubem?

„Czy ktoś chrapie” – napisała kobieta na profilu show na Facebooku.

Zobacz post na Facebooku:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Marta Manowska poinformowała fanów „Sanatorium miłości” o ślubie. Posypały się gratulacje
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Katarzyna Cichopek wyjechała z Warszawy. Wiemy, z kim i gdzie spędziła weekend, bardzo nietypowe miejsce

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.