Niedawno minęła 11 rocznica głośnego zaginięcia Iwony Wieczorek. Swego czasu była głośno komentowana w mediach, a jednym z komentatorów był jasnowidz, Krzysztof Jackowski. Dziś po latach odnosi się do swoich wypowiedzi.

  • Krzysztof Jackowski to jasnowidz, który lata temu komentował zaginięcie Iwony Wieczorek
  • Niedawno minęło 11 lat od zaginięcia kobiety
  • Jasnowidz zdecydował się odnieść do sytuacji po latach

Dziesięć lat temu cała Polska żyła sprawą zaginięcia Iwony Wieczorek. Wówczas dużo emocji wzbudzały spekulacje jasnowidza, Krzysztofa Jackowskiego. Dziś, 11 lat po tragedii postanowił odnieść się do swoich komentarzy.

Kim jest Krzysztof Jackowski?

Krzysztof Jackowski jest jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Prowadzi swoją działalność już od ponad 20 lat, uchodzi za specjalistę w swojej dziedzinie. Dlatego też często jest zaangażowany w policyjne śledztwa.

Lata temu zaangażował się w głośną sprawę zaginięcia Iwony Wieczorek. Współpracował wówczas z policją, nie stronił również od wypowiedzi w mediach. Wcześnie przewidywał najczarniejsze scenariusze i nie widział pozytywnego zakończenia sprawy.

Kobieta zaginęła w 2010, w letnią noc. Miała wyjść do klubu z przyjaciółmi, z którymi później się pokłóciła. Postanowiła sama wrócić pieszo wzdłuż plaży w Sopocie. Ślad za nią urwał się przy jednym z wejść na plażę. Na nagraniach monitoringu widać jak idzie za nią obcy mężczyzna.

Sprawa stała się bardzo głośna, wzbudziła zainteresowanie mediów w całym kraju. Poszukiwania i śledztwo trwały długimi miesiącami, jednak niestety kobiety do dziś nie odnaleziono.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Krzysztof Jackowski o zaginięciu sprzed lat

Krzysztof Jackowski wypowiadał się wielokrotnie w sprawie zaginięcia kobiety w Sopocie. Współpracował z policją jako specjalista, jego wypowiedzi cieszyły się ogromną popularnością, jako jedno z niewielu jakichkolwiek źródeł wiedzy o zaginionej.

Dzisiaj wydał oświadczenie w tej sprawie. Przyznaje, że od lat nie wypowiada się w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek, przyznaje tajemniczo, że to okazała się być bardzo dziwna sprawa.

– Natomiast bardzo chętnie chciałbym z wami się tym podzielić, ale z wielu przyczyn nie mogę tego powiedzieć. Nie jestem upoważniony, żeby to mówić – powiedział w nagraniu na Facebooku.

Sprawa Iwony Wieczorek do dzisiaj pozostaje niewyjaśniona. Polskie prawo przewiduje, że jeśli minęło ponad 10 lat od zaginięcia, osobę zaginioną uważa się za zmarłą. Taki scenariusz lata temu przewidział Krzysztof Jackowski.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Na motocyklu zobaczono mężczyznę podobnego do Jaworka. Interweniowała policja
  2. Znaleźli ciało podejrzanego. Okazało się, że zmarł niedługo po tragedii, właśnie podano przyczynę jego śmierci
  3. We wtorek pogrzeb ofiar Jacka Jaworka. Gdzie ukrywa się poszukiwany?

Źródło: Plotek