Szczena zasłynął dzięki swojemu udziałowi w programie Chłopaki do wzięcia. Teraz w internecie pojawiły się zdjęcia pokazujące jego pobyt w więzieniu.

Szczena bez wątpienia dobrze wykorzystał swoje 5 minut sławy, po tym, jak wziął udział w hitowym programie Polsatu pod tytułem Chłopaki do wzięcia. Dzięki swojej przygodzie w programie Szczena wziął udział również w innym show. Tym razem był to program Dżentelmeni i wieśniacy emitowany na TTV.

Jednak Szczena ma też za sobą o wiele mroczniejsze okresy w swoim życiu. Mężczyzna został zatrzymany przez policję i wsadzony do więzienia. Teraz w internecie pojawiły się zdjęcia z jego odsiadki.

Szczena w więzieniu

Ryszard został zatrzymany pod zarzutem oszustwa kredytowego i prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Mogłoby się wydawać, że odsiadka sprawi, że nigdy nie zrobi kariery w show-biznesie, jednak tak się nie stało.

Choć Ryszard D. zniknął z show-biznesu, to nie oznacza, że przestał być rozpoznawalny. Na tik tokowym profilu o nazwie Szczena00 pojawił się krótki filmik, na którym widać Ryszarda D. podczas odsiadki.

 – I się posiedział kiedyś trochę – czytamy w opisie pod filmem.

Choć zdjęć jest niewiele, to pokazują codzienne życie Szczeny za kratkami. Na jednym z nich widać osadzonego przy posiłku, a chwilę później pojawia się fotografia pokazująca, jak Ryszard D. ćwiczy.

Oczywiście nie mogło też zabraknąć zbliżenia na twarz Szczeny, gdzie w tle widać kraty.

Raczej ciężko oczekiwać, że to krótkie nagranie stanie się kamieniem milowym w jego karierze, która najprawdopodobniej już nie wróci do poziomu z czasów Chłopaków do wzięcia.

@szczena00I się posiedział kiedyś trochę♬ Pesetas – Rilès

Artykuły polecane przed redakcję Lelum: 

Źródło: tiktok.com

Poprzedni artykułDagmara Kaźmierska opowiedziała o swoim pobycie w więzieniu
Następny artykułNie żyje Waldemar Lis