Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > W środku nocy przekazano informacje o Krzysztofie Krawczyku. Piosenkarz kilka dni temu trafił do szpitala
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 28.03.2021 10:07

W środku nocy przekazano informacje o Krzysztofie Krawczyku. Piosenkarz kilka dni temu trafił do szpitala

Krzysztof Krawczyk
Januarybratek / Wikimedia Commons

Krzysztof Krawczyk kilka dni temu trafił do szpitala w wyniku zakażenia koronawirusem. W środku nocy podano informacje o jego stanie zdrowia, wpis zamieścił menedżer artysty.

Krzysztof Krawczyk kilka dni temu zamieścił na swoim Facebooku oświadczenie, w którym poinformował, że zachorował na COVID-19. Muzyk trafił do szpitala i przestał kontaktować się z fanami.

Jak czuje się Krzysztof Krawczyk?

Wszyscy fani są wyraźnie zaniepokojeni stanem zdrowia Krzysztofa Krawczyka. W środku nocy jego menedżer, Andrzej Kosmala, wydał oświadczenie o stanie zdrowia 74-letniego artysty.

Od kilku dni w sieci pojawiało się wiele nieprawdziwych informacji na temat zdrowia artysty. Kosmala dodał wpis na swoim profilu na Facebooku, w którym napisał, że Krzysztof Krawczyk już czuje się lepiej.

Kochani nie jest źle z Krzysztofem. Choć złośliwcy kiedy podaję takie wiadomości uważają, że to pijar – napisał.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Menedżer zasugerował, że doniesienia o złym stanie zdrowia Krawczyka są wyrazem złośliwości. Tak naprawdę piosenkarz czuje się dużo lepiej.

Krzysztof Krawczyk choroba

Andrzej Kosmala w oświadczeniu odniósł się do złośliwości i zawiści, które często padają pod adresem gwiazd, nawet w najbardziej dramatycznych momentach.

– […] Jeden zapytał dlaczego podajemy takie wiadomości o Krzysztofie Krawczyku a nie Janie Kowalskim? Choćby dlatego,że Jan Kowalski nie nagrał przebojów „Rysunek na szkle”,”Parostatek”,”Jak minął dzień” czy „Byle było tak”. Kiedy wreszcie w tym kraju zginie zawiść? – napisał.

Jak się okazuje, stan zdrowia pana Krzysztofa jest już dużo lepszy. Miejmy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli usłyszeć, że wyszedł już ze szpitala i wyzdrowiał.

Jeszcze kilka dni temu zwracał się do swoich fanów, prosząc o modlitwę. Jego wpis był bardzo poruszający i wywołał wiele emocji. Na szczęście pierwsza pozytywna wiadomość przyszła bardzo szybko.

Zobacz zdjęcie:

Kochani nie jest źle z Krzysztofem.Choć złośliwcy kiedy podaję takie wiadomości uważają,że to pijar.Jeden zapytał…

Opublikowany przez Andrzeja Kosmalę Sobota, 27 marca 2021

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: