Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > W telewizji tego nie widać. Zdumiewające, ile wzrostu ma prowadząca PnŚ, Małgorzata Tomaszewska
Michał Fitz
Michał Fitz 11.03.2022 14:54

W telewizji tego nie widać. Zdumiewające, ile wzrostu ma prowadząca PnŚ, Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska
instagram.com/malgorzata_tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska może pochwalić się niezwykłą urodą i ciałem modelki. W telewizji wydaje się nie tylko piękna, ale też bardzo wysoka. Ile tak naprawdę ma wzrostu?

Wreszcie ujawniono bowiem tę informację i to w dość niespodziewanym miejscu. Podano ją na TikToku należącym do „Pytania na Śniadanie”.

Ile mierzy Małgorzata Tomaszewska?

Na wspominanego wyżej TikToka wrzucono filmik, na którym prezenterka zestawiona jest z programowym kucharzem. Obydwoje pozują niczym gotowi do walki wojownicy z gry komputerowej, a obok nich pojawiają się podstawowe informacje na ich temat. Wypisano również wzrost prezenterki. Jak się okazuje, ta mierzy 175 centymetrów!

Ta wartość może zaskakiwać, bo wielu osobom wydawało się, że Małgorzata Tomaszewska mierzy więcej niż 1,80 m. Okazuje się jednak, że nie jest aż tak wysoka. Na taki złudny efekt wpływ mają też na pewno szpilki, które często nosi oraz jej smukła i szczupła sylwetka, która dodatkowo, optycznie ją wydłuża.

Wzrost nie jest jedyną ciekawą informacją, jaką z tego filmiku mogli wyciągnąć fani prezenterki. Dowiedzieli się bowiem również, że nie lubi ona ryb i owoców morza. Potencjalni wielbiciele muszą mieć więc to na uwadze, gdyby chcieli gdzieś zaprosić prezenterkę.

Co więcej, okazało się także, że za młodu Małgorzata Tomaszewska wyczynowo trenowała tenis stołowy. Jej związek ze sportem akurat nie może dziwić, bo w końcu jest córką jednego z najwybitniejszych bramkarzy w historii polskiej piłki nożnej, Jana Tomaszewskiego.

Zobacz post:

@pytanienasniadanieKolejne ciekawostki! ????♬ Forever – Labrinth

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Uwielbiany dziennikarz po wybudzeniu ze śpiączki przerwał milczenie. Widział porażające rzeczy
  2. Co się dzieje z Witoldem Pasztem? Niepokojący widok na profilu jurora „The Voice Senior”
  3. Tomasz Karolak pokazał swojego syna. Internauci nie mogli uwierzyć w to, co widzą: „Klon”