Nie żyje amerykańska modelka polskiego pochodzenia. Cheslie Kryst była prezenterką, a w przeszłości zdobyła tytuł Miss USA. Jak przekazało TVP, 30-letnia gwiazda została odnaleziona martwa pod oknem swojego apartamentu.

Nie żyje znana amerykańska prezenterka i modelka polskiego pochodzenia. Cheslie Kryst skoczyła z 29. piętra budynku. Według informacji TVP, Miss USA zostawiła pożegnalny list, a chwilę przed śmiercią opublikowała swoje ostatnie zdjęcie w social mediach.

TVP poinformowało o samobójstwie modelki polskiego pochodzenia

Nie żyje znana amerykańska prezenterka i modelka Cheslie Kryst. Gwiazda, która z wykształcenia była prawniczką, w 2019 roku zdobyła tytuł Miss USA. Na swoich social mediach dziewczyna poruszała tematykę zdrowia psychicznego i tego, jak odpowiednio radzić sobie ze stresem. Informację o śmierci gwiazdy potwierdziła jej rodzina w oficjalnym oświadczeniu przekazanym amerykańskiemu dziennikowi „Daily Mail”.

– Jej wielkie światło swoim pięknem i siłą inspirowało ludzi na całym świecie. Troszczyła się, kochała, śmiała się i błyszczała. Cheslie ucieleśniała miłość i służyła innym — czy to poprzez swoją pracę, jako prawniczka walcząca o sprawiedliwość społeczną, czy jako Miss USA i gospodyni „Extra”, czy — co najważniejsze — jako córka, siostra, przyjaciółka, mentorka i koleżanka. Wiemy, że jej wpływ będzie trwał nadal — czytamy w oświadczeniu bliskich opublikowanym przez „Daily Mail”

Z informacji przekazanych przez TVP wynika, że amerykańska modelka została odnaleziona martwa w niedzielę 30 stycznia około godziny 7:15. Cheslie Kryst popełniła samobójstwo skacząc z 29. piętra 60-piętrowego budynku, znajdującego się przy West 42nd Street na Manhattanie.

W apartamencie prezenterki odnaleziono pożegnalny list, w którym cały swój majątek pozostawiła swojej mamie. Jak przekazało TVP, Miss USA chwilę przed śmiercią dodała również ostatnie zdjęcie na swój profil na Instagramie. Nieznany jest oficjalny powód samobójstwa gwiazdy.

-Niech ten dzień przyniesie Ci odpoczynek i pokój — podpisała swoje ostatnie zdjęcie Cheslie Kryst.

Zobacz zdjęcie:

Cheslie Kryst była popularną modelką polskiego pochodzenia. Prezenterka programu rozrywkowego „Ekstra”, za który otrzymała dwie nominacje do nagrody Emmy, urodziła się 28 kwietnia 1991 roku w stanie Michigan.

Gwiazda była córką Polaka i Afroamerykanki. Jak przekazało TVP, modelka od najmłodszych lat startowała w różnych konkursach piękności, ale nie zdecydowała się wówczas na karierę w branży modelingowej. Amerykanka ukończyła Szkołę Biznesu i po otrzymaniu dyplomu z marketingu, zaczęła kształcić się na prawniczkę.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Izabella Krzan nagle zaczęła wołać o pomoc w „Pytaniu na śniadanie”. Nieoczekiwane sceny
  2. Przykre informacje o 76-letniej Maryli Rodowicz. Wyszła na jaw smutna prawda o problemach
  3. Sylwia Bomba ze łzami w oczach zaczęła mówić o córce. Nie mogła opanować emocji po tym, co się stało

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.