Fani telewizyjnego show „The Voice of Poland” już teraz zacierają ręce z radości. Program powraca 3. września z nową dawką emocji i utalentowanymi ludźmi. Dziś w „Pytaniu na śniadanie” przedstawiono, jakie zmiany zaszły w studiu nagraniowym produkcji TVP.

„The Voice od Poland” wraca w nowej jesiennej ramówce Telewizji Polskiej. Już teraz wiadomo, że twórcy programu podeszli bardzo poważnie do tematu i przygotowali dla widzów mnóstwo zmian i niespodzianek.

W nowym wydaniu show zobaczymy nie tylko nowe talenty muzyczne, ale też nowego jurora. W roli trenera zadebiutuje piosenkarka i autorka tekstów Lanberry. Teraz okazało się, że to niejedyne metamorfozy, jakie dla fanów przygotowali producenci. Widzowie będą mogli zobaczyć również nowe studio nagraniowe show.

Nowe studio nagraniowe „The Voice of Poland”

W dzisiejszym wydaniu programu „Pytanie na śniadanie” prowadzący Maciej Kurzajewski i Ida Nowakowska mieli szansę zobaczyć, jak wielkie zmiany przygotowali dla widzów twórcy talent show „The Voice of Poland”. Prezenterzy spotkali się z Martą Surnik w ramach segmentu „Czerwony dywan”, podczas którego dziennikarka opowiada różne newsy ze świata polskiego i zagranicznego show-biznesu. Tym razem przygotowała zaskakującą wiadomość zza kulis TVP.

Okazało się, że uwielbiany przez widzów program przeszedł gruntowną metamorfozę, a twórcy zadbali o to, aby jego poziom dorównał wersjom show z innych zakątków Europy.

-200 metrów kwadratowych ma studio, 600 metrów kwadratowych mają ekrany LED, prawie półtora kilometra taśm ledowych i trzydzieści kilometrów kabli. Tak nowocześnie jeszcze nigdy nie było. Okrągła sceny, trenerzy blisko uczestnika i technologie na absolutnie wysokim poziomie, byście państwo mogli przeżyć widowisko, którego do tej pory w Polsce nie było — powiedziała zachwycona Marta Surnik w programie „Pytanie na śniadanie”.

Prowadzący śniadaniówki nie kryli radości, kiedy usłyszeli o tym, jak wielkie innowacje zostaną wprowadzone do studia nagraniowego „The Voice of Poland”. Marta Surnik zapowiedziała, że jeszcze przed premierą nowego wydania programu planuje odwiedzić odnowione miejsce i zdać szczegółową relację z wizyty za kulisami.

Wygląda na to, że zbliżająca się edycja programu naprawdę pełna będzie licznych przemian i zwrotów akcji, a telewidzowie otrzymają program w całkowicie odnowionym wydaniu.

Zobacz zdjęcia:

Pytanie na śniadanie The Voice of Poland
kadr z programu „Pytanie na śniadanie”
Pytanie na śniadanie The Voice of Poland
kadr z programu „Pytanie na śniadanie”
Pytanie na śniadanie The Voice of Poland
kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kolejna kompromitująca wpadka w „Pytaniu na śniadanie”. Wszystko na oczach zaproszonej ekspertki
  2. Czarna koronka nie zasłoniła wiele. Justyna Steczkowska z okazji 50. urodzin poszła na całość, do sieci trafiło gorące nagranie
  3. Edyta Golec nie zdążyła na samolot i wylądowała przed drzwiami cerkwi. Nie spodziewała się takiego rozwoju wydarzeń

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.