W ostatnim czasie Polacy narzekali na rosnące ceny żywności. Jak się okazuje, sieć supermarketów Biedronka wychodzi im naprzeciw, bo przygotowała ich masową obniżkę. Taniej będzie można zakupić około 3 tysięcy produktów.

Jak to możliwe? Dyskont wyjaśnia wszystko w swojej najnowszej gazetce.

Biedronka: ogromna obniżka cen

Biedronka zdecydowała się obniżyć znaczną większość swoich produktów o wartość podatku VAT, która wynosi 5%. Może się to wydawać niewielką ilością, ale jeśli każdy z nich będzie dzięki temu o kilkanaście lub kilkadziesiąt groszy tańszy, całe zakupy wyniosą nas znacznie mniej.

Przede wszystkim wspomnianą promocją objęte są zupełnie podstawowe produkty żywnościowe. W związku z tym tańsze będą bułki, makarony, masło, olej, mąka czy parówki.

Wspomniana obniżka o wartość podatku VAT nie jest jedyną okazją w Biedronce. Na niektóre predukty obowiązują także inne promocje. Na przykład czekolady orzechowe Magnetic będą o 37% tańsze przy zakupie 3 sztuk. W większych ilościach opłaci się także kupować kawę Prima. Jeśli zaopatrzymy się w 2 opakowania tego produktu, drugie z nich będzie o 70% tańsze.

Podobna promocja, ale nawet jeszcze korzystniejsza obowiązuje również na koncentrat do płukania tkanin Silan. Przy zakupie 2 butelek, za drugą zapłacimy aż 92% mniej!

Na promocji znajdą się także warzywa oraz owoce. Większość z nich będzie można zakupić w cenach o około 30% niższych od poprzednich. Najciekawiej prezentuje się wartość awokado, które teraz możemy zakupić prawie o połowę taniej.

Zobacz ofertę:

fot. materiały prasowe Biedronki
fot. materiały prasowe Biedronki
fot. materiały prasowe Biedronki
fot. materiały prasowe Biedronki

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Alicja Resich-Modlińska świętuje dziś 67. urodziny. Dawniej była gwiazdą TVP
  2. Fani wściekli po tym, co zrobił Paszt w półfinale „The Voice Senior”. „Cała Polska to ogląda i się dziwi”
  3. Najwięksi fani TVP porażeni po sobotnim wieczorze. Nie mogli uwierzyć w to, co pokazała stacja

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl