Waga bez wątpienia wpływa na całe nasze życie. W końcu od niej uzależnione jest nasze zdrowie, samopoczucie i w końcu samoocena. Pewien chłopiec walczył całe życie z tytułem grubasa. Po latach stracił ponad połowę kilogramów. Nie do wiary jak to wpłynęło na jego życie. Wygląda jak zupełnie nowa osoba!

Chłopak nie był lubiany w szkole. Z uwagi na swoją otyłość nie było mowy o tym, żeby miał dużo kolegów a co dopiero dziewczynę. Dzieci w wieku szkolnym w końcu w pierwszej kolejności oceniają się ze względu na wygląd. Pewnego dnia, chłopak wszedł na wagę, która pokazała ponad 200 kg. Dość tego – pomyślał.

Waga rujnowała mu życie

Chłopiec nie przejmował się swoim wyglądem. Nazywali go grubasem, traktowali w niemiły sposób od wielu lat. Przez nich nie skończył ostatniej klasy, bo bał się przychodzić do szkoły. Jadł tak, jak lubił. Gdy okazało się, że osiągnął 200 kg wagi, zupełnie się załamał, wiedział, że ma nadwagę, nie sądził jednak, że aż tak dużą.

Z dnia na dzień coś przestawiło się w jego głowie. Był tak przerażony liczbą 200 kg, że jego wielki apetyt i miłość do fast food’a stała się jakaś mniejsza. Zaczął stosować dietę, a na siłownię chodził późnymi wieczorami, by nikt go nie widział.

 1. Ujawniono nowe, przerażające fakty nt. mamy małej Madzi. Włos się jeży
 2. Właśnie dziś się zaczęło. Cała Polska już odczuwa skutki, co będzie dalej?
 3. Jarosław Kaczyński złożył dziś kwiaty na Powązkach. Niewielu zna historię jego rodziny z czasów Powstania Warszawskiego

10 miesięcy, by zobaczyć efekt

Przez 10 miesięcy intensywnej pracy chłopak schudł 80 kg, przez kolejne pół roku 30 kg. W końcu jego waga zatrzymała się na 80 – 90 kg. Nagle jego życie zupełnie się odmieniło. Jego byli oprawcy prosili go o radę, by poradził im jak schudnąć i osiągnąć formę.

Chłopak sam przyznaje, że skończyły się jego kłopoty z randkowaniem i brakiem przyjaciół. Zmiana fizyczna wpłynęła na to, jak stał się odbierany. Wszyscy docenili jego ciężką pracę i samozaparcie, zyskał w ich oczach nie tylko dlatego, że teraz jest szczupły i sprawny, ale przede wszystkim dlatego, że podołał wyzwaniu, jakie sobie postawił. Czasem hejt, jaki nas spotyka ze strony innych, staje się jedną z najlepszych motywacji do zmiany i walki o siebie. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

waga
fot.instagram.com/austinashifflett

Chłopak ważył ponad 200 kg. Nie przeszedł nawet z klasy do klasy, bo bał się chodzić do szkoły z uwagi na bezlitosnych kolegów.

waga
fot.instagram.com/austinashifflettk

Gdy waga wskazała 200 kg, chłopak zdecydował się odmienić całe swoje życie.

waga
fot.instagram.com/austinashifflett

Teraz mężczyzna wygląda wspaniale. Jednak wciąż walczy z obwisłą skórą, która pozostała mu po otyłości. Zbiera i zarabia na operację jej usunięcia.

waga
fot.instagram.com/austinashifflett

Chłopak postanowił wziąć się w garść i schudnąć ponad 100 kg. Dziś ani trochę nie przypomina siebie.

waga
fot.instagram.com/austinashifflett

To właśnie babcia znalazła dietę Atkinsa i pomagała w przygotowywaniu posiłków dla wnuka. Mężczyzna schudł dzięki jej pomocy i motywacji.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Mąż był za ścianą, kontrowersyjne poczynania Kaliny Jędrusik nie mieściły się w głowie. Miała też nieposkromione zamiłowanie do gotowania
 2. „Bezgłowy” pies podbija serca internautów. Żyje i ma się dobrze, jest uroczy
 3. Pakując walizki męża znalazła porażającą rzecz. Bez namysłu pojechała do szpitala, nie mogła uwierzyć
 4. Mały Staś zabrał głos. Chłopiec powiedział piękne słowa na temat Powstania Warszawskiego, cała Polska wzruszona
 5. Piotr Żyła opublikował oficjalne oświadczenie. Całą Polskę zamurowało
 6. Rafał Trzaskowski przekazał smutną wiadomość. Niestety, nie żyje wielki Polak
 7. Aresztowany mąż Magdaleny Ogórek. Na oświadczenie dziennikarki nie trzeba było długo czekać
 8. Dzieci jednak nie wrócą do szkół we wrześniu? Niepokojące słowa prezesa Związku Nauczycielstwa Polskiego
 9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułNajmniejszy pies świata mieszkał we Wrocławiu. Chihuahua mierzył tylko 6 centymetrów
Następny artykułNiewielu wie o wielkiej tragedii gwiazdy „Samych swoich”. Wacław Kowalski przeżył koszmar, przez jedną rzecz nagle zniknął
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.