Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Media donoszą, że Katie Holmes waży 45 kg. Fani martwią się o jej zdrowie
Robert Głowacki
Robert Głowacki 06.09.2019 19:23

Media donoszą, że Katie Holmes waży 45 kg. Fani martwią się o jej zdrowie

waga
Fot.screen z filmu „Batman Begins”

Waga Katie Holmes drastycznie spadła. Jeden z amerykańskich tygodników opublikował przerażające zdjęcie aktorki, na którym nie przypomina już dawnej siebie. Media donoszą, że aktorka waży 45 kg, fani martwią się o jej zdrowie. Czy to rozstanie tak wpłynęło na stan gwiazdy?

Katie Holmes ma za sobą kolejny nieudany związek. Aktorka ostatnio rozstała się z Jamiem Foxem, z którym była związana przez kilka lat. Zdjęcia aktorki, jakie opublikował tygodnik New Weekly sprawiają wrażenie, że ta ma duże problemy z wagą. Ponoć waga aktorki spadła aż o 10 kg w ciągu zaledwie dwóch tygodni. Co dzieje się z Katie Holmes?

Katie Holmes: waga

Nie mamy dobrych wieści dla fanów Katie Holmes. Aktorka ostatnio została przyłapana przez fotografów, w bardzo niekorzystnej formie. Magazyn New Weekly opublikował zdjęcie robiącej zakupy Katie. Na fotografii aktorka nie wygląda zbyt dobrze, co więcej, gołym okiem widać, że mocno schudła. Tygodnik donosi, że jej waga spadła aż o 10 kg w zaledwie dwa tygodnie. Co takiego się stało, że waga Katie Holmes tak drastycznie się obniżyła?

Tygodnik całą winę zrzuca na niepowodzenia sercowe w życiu aktorki. Przypomnijmy, że w 2012 roku rozwiodła się po 6 latach małżeństwa z Tomem Cruisem. Jako powód w sądzie, zaznaczyła, że chodzi o różnice między nimi, których nie da się pogodzić.

Po nieudanym małżeństwie związała się z Jamiem Foxem, jednak ta relacja również nie przetrwała próby czasu i jakiś czas temu zakończyła się po kilku latach. Informator magazynu wyjawia, że to właśnie rozstanie się z byłym partnerem wpłynęło tak destrukcyjnie na aktorkę.

Jamie naprawdę przyczynił się do spadku jej samooceny – a w konsekwencji pogorszenia się jej zdrowia. Stres i złamane serce niszczą ją fizycznie, a teraz czuje się zbyt chora, by jeść – zdradza informator tygodnika.

Co ciekawe, na zdjęciach, jakie Katie Holmes publikuje na swoich mediach społecznościowych, wygląda o wiele lepiej, a jej waga wydaje się utrzymana w normie. Niekorzystne zdjęcia aktorki to kwestia niefortunnego ujęcia, czy majstrowania grafików?

Kim jest Katie Holmes?

Katie Holmes jest amerykańską aktorką, która największą popularność zyskała dzięki roli w serialu Jezioro marzeń. W swoim dorobku ma kilkadziesiąt filmów m.in. kultowy Jack and Jill, czy Córka Prezydenta. Mimo dobrze rozwijającej się kariery w mediach było głośno o niej przede wszystkim poprzez jej burzliwe małżeństwo z Tomem Crusiem. Para doczekała się córeczki Suri, jednak rozstała się po 6 latach małżeństwa.

Zobacz zdjęcia Katie Holmes:

waga

Jeden z tabloidów donosi, że waga Katie Holmes wynosi zaledwie 45 kg.

waga

Na Instagramie aktorka wygląda o wiele lepiej.

waga

Kto przesadził z poprawką zdjęć? Tabloid czy aktorka?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Andrzej Duda: „Nie wytrzymam, muszę coś państwu opowiedzieć”. Zaskoczył wszystkich
  2. Mama Dawida Kwiatkowskiego opowiedziała o swojej walce z nałogiem. „Potrafiłam o 5 rano iść kupić alkohol”
  3. Nie żyje Peter Lindbergh. Legendę mody żegna sama Meghan Markle
  4. Tomasz Karolak opowiedział o wywoływaniu ducha swojego dziadka. Zrobił to podczas studiów
  5. Nawałnica uderzyła w dom gwiazdora disco polo. Straty są bardzo poważne
  6. Nie żyje gwiazda „Idola”. Zginęła w tragicznych okolicznościach

źródło: plotek.pl