Waga kobiety sprawiała, że nie mogła patrzeć na swoje odbicie w lustrze. Wystarczył jeden powód, aby zmieniła swój wizerunek nie do poznania. Jej przemiana jest na tyle szokująca, że aż trudno w to uwierzyć. Swoimi zmaganiami o idealną wersję samej siebie dzieliła się z obserwatorami w sieci.

Kobieta jest idealnym dowodem na to, że chcieć naprawdę znaczy móc. Swoją determinacją i zawzięciem udowodniła, że nie ma rzeczy niemożliwych, a ograniczenia istnieją tylko i wyłącznie w naszej głowie. Dla wielu kobiet na całym świecie jest motywacją, która każdego dnia zachęca ich działania i walki o idealną sylwetkę.

Waga była jej największym kompleksem

Nadmierne kilogramy sprawiły, że w pewnym momencie nie mogła patrzeć na siebie w lustrze. 31-letnia Claire, która, na co dzień jest położną, nigdy nie myślała o poważniejszych zmianach czy diecie. Ogromna liczba dyżurów w ciągu miesiąca przyczyniła się do tego, że ostatnią rzeczą, na którą miała ochotę to tracenie czasu przy kuchennym blacie.

Waga
Instagram.com @clairetattooedfitnessgirl

Waga była jej największym kompleksem.  

Szybkie tempo życia sprawiło, że pokochała fast foody, słodkie przekąski, a także gotowe jedzenie. To wszystko w połączeniu z siedzącym trybem zaowocowało tym, że na jej wadze ukazała się magiczna liczba 90 kg. W momencie, gdy jej ukochany poprosił ją o rękę, wiedziała, że nie może stanąć na ślubnym kobiercu w takim stanie.

Postanowiła zmienić swoje życie 

Kobieta zaczęła ciężko trenować i dokładnie planować swoje posiłki. Jej wysiłek i ogrom pracy naprawdę popłaciły. W ciągu 10 miesięcy zgubiła 25,5 kg! Brzmi imponująco, zgodzicie się?

Do aktywności fizycznej zachęciła również swojego przyszłego męża. W mgnieniu oka pokochali taki tryb życia, a siłownia stała się ich drugim domem. Przemiana naszej dzisiejszej bohaterki jest naprawdę imponującą. Tego widoku zdecydowanie nie powinniście przegapić!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Waga
Instagram.com @clairetattooedfitnessgirl

Przemiana kobiety jest naprawdę imponująca.

Waga
Instagram.com @clairetattooedfitnessgirl

Teraz jest motywacją dla milionów kobiet na świecie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Twój telefon nie wytrzyma kilku godzin. Uważaj na najnowszą aktualizację
  2. Zostawiła 35 kociąt w lesie na pewną śmierć. Sędzia wymierzył jej adekwatną karę
  3. Opiekunka Violetty Villas została skazana za znęcanie się nad nią. Trafi do więzienia
  4. Znaki zodiaku z płomiennym temperamentem. Oni potrafią rozgrzać każde serce
  5. Mąż Anny Dymnej zmarł tragicznie 40 lat temu. Właśnie ważne materiały ujrzały światło dzienne
  6. Koszmar 80-letniego męża Doroty Segdy. Gwiazda polskich seriali zdruzgotana, straszne
Poprzedni artykułPrzeżyła 90 lat z organami po drugiej stronie. Prawda wyszła na jaw dopiero po jej śmierci
Następny artykułDentysta, przy którym kobiety szaleją. Ustawiają się do niego w kolejce
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.