Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wakacyjna Trasa Dwójki 2022. Ida Nowakowska zwróciła się do Tomasza Kammela. „To jest hit wszechczasów”
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 07.08.2022 22:58

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022. Ida Nowakowska zwróciła się do Tomasza Kammela. „To jest hit wszechczasów”

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022
fot. kadr z relacji z Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022, TVP

Trwa Wakacyjna Trasa Dwójki 2022, podczas której na scenie wystąpiło wiele znanych gwiazd. Do największych hitów muzyki rozrywkowej bawi się, tym razem w Stężycy, pokaźna publika, która wtóruje znanym gwiazdom. 

Muzyczne wydarzenie prowadzi Ida Nowakowska i Tomasz Kammel, którzy zdają się świetnie czuć we własnym towarzystwie. Ich wymiana zdań zaskoczyła widzów.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Stężycy

To kolejna edycja muzycznego wydarzenia. Wakacyjna Trasa Dwójki zgromadziła słuchaczy nie tylko przed szklanymi ekranami, ale również pod sceną. Tłum ludzi ochoczo bawił się do znanych hitów.

Na wydarzeniu wystąpił m.in. zespół Boys, po których na scenie zaprezentowały się Top Girls. Trzy roztańczone panie rozgrzały do czerwoności widzów, którzy z uśmiechem na twarzy tańczyli do znanych hitów.

Po występie Top Girls głos zabrał Tomasz Kammel, który nieoczekiwanie ogłosił, że pewien mężczyzna z publiki pragnie oświadczyć się członkiniom zespołu.

Tam stoi pan, który mi przed chwilą powiedział, że by się najchętniej oświadczył i to najchętniej wszystkim trzem dziewczynom z Top Girls. Dobra wiadomość jest taka, że jeśli takich panów jest więcej, one jeszcze do nich wrócą — powiedział ze sceny Kammel.

Na słowa prowadzącego zareagowała jego towarzyszka, Ida Nowakowska, która, nie kryjąc uśmiechu, odpowiedziała:

To jest hit wszech czasów, to co powiedziałeś przed chwilą.

Wtem rozbrzmiały gromkie brawa z publiczności.

Kto wystąpi na Wakacyjnej Trasie Dwójki?

Tegoroczna Wakacyjna Trasa Dwójki odbywa się w wielu miastach. 7 sierpnia gwiazdy zawitały w Stężycy, gdzie wydarzenie odbywa się pod motywami: Największe przeboje lata, Hity domówek, 30 lat disco polo, Folk Festival czy Niech żyje biesiada.

Wśród prowadzących zobaczymy Idę Nowakowską, Małgorzatę Tomaszewską, Mishę Kostrzewskiego, Aleksandra Sikorę, Rafała Brzozowskiego i Tomasza Kammela.

Na scenie zaprezentują się takie gwiazdy jak: Boys, Kombi, Maja Hyży, Oceana, Maciej Smoliński, Czerowne Gitary, Dagmara Jaworska, Paweł Skiba, Łobuzy, Ottawana, Mike & Laurenta, Top Girls i Exaited.

Jak oceniacie występ Top Girls podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki?

Top Girls

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Pytanie na śniadanie”. Tomasz Kammel „oświadczył się” koleżance na wizji. Zadziwiający żart prezentera
  2. Aleksandra Kwaśniewska świętuje z mężem. Czekali bardzo długo, w końcu udało im się zaszaleć w stolicy
  3. Córka Anny Przybylskiej opuszcza dom rodzinny. Podjęła odważną decyzję, chce pójść w ślady mamy