Wakacyjna Trasa Dwójki jest jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń rozrywkowych tego lata. Telewizja Polska, by nieco przygotować widzów na to, co będzie się działo, wyemitowała jeden ze starych koncertów organizowanych w ramach tej trasy. Zagrał na nim chociażby Marcin Miller z zespołem „Boys”.

Wokalista znany jest ze swojej interakcji z fanami w trakcie koncertu. Widzowie mogli się o tym przekonać, oglądając wspomniane wyżej, archiwalne nagranie. Czy w tym roku będzie powtórka?

Marcin Miller robi furorę na koncercie

Wakacyjna Trasa Dwójki to wydarzenie, które ma za zadanie nieść przede wszystkim dobrą zabawę. Wiele koncertów Telewizji Polskiej ma konkretne, podniosłe przesłanie, ale w tym wypadku organizatorzy nastawiają się na typową, letnią rozrywkę. Nic więc dziwnego, że w latach ubiegłych zapraszano artystów wykonujących muzykę taneczną, w tym disco-polo.

Marcin Miller i jego zespół z pewnością powyższe założenia spełnili. Wystarczyło tylko zobaczyć, jak bawiła się publiczność w Łomży. Znajdujące się pod sceną osoby skakały, klaskały i z pamięci wyśpiewywały hity znajdujących się na scenie muzyków. Energia wokalisty tylko ich do tego bardziej zachęcała.

Co ciekawe, były nawet takie koncerty, w trakcie których Marcin Miller tak rozgrzał publiczność, że nawet sam nie musiał śpiewać. Na jego kanale w serwisie YouTube można obejrzeć nagranie z występu w Mrągowie, który odbył się w ramach świętowania 25-lecia zespołu. Gdy przyszedł czas na piosenkę „Jesteś szalona”, wokalista tylko ją zaintonował, a publika dokończyła za niego.

Nie ma wątpliwości, że to właśnie Marcin Miller był największą gwiazdą wspomnianego koncertu w Łomży. A kto jeszcze poza nim wystąpił? Na scenie pojawili się również m.in.: Ania Rusowicz, Thomas Anders z zespołu „Modern Talking” oraz Robert Rozmus.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Marcin Miller okultystą? Lider zespołu „Boys” nie wytrzymał, ustosunkował się do zadziwiające teorii
  2. „Dzień Dobry TVN”: Do sieci trafiło nietypowe nagranie. Tego widzowie TVN nigdy nie mogli zobaczyć
  3. Olek Sikora porażony, właśnie przekazał niepokojące wieści. „Nie zostawię tej sprawy bez reakcji”

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl