Sławomir i Kajra postarali się, aby tegoroczna Wakacyjna Trasa Dwójki była naprawdę wyjątkowa. Słynna para przygotowała dla widzów nie lada niespodziankę. Publiczność była świadkiem niezwykłego momentu, najpierw zaśpiewano gromkie „sto lat”, a następnie usłyszeliśmy absolutną nowość.

Wakacyjna Trasa Dwójki ruszyła pełną parą. Podczas inauguracji najgorętszego, muzycznego festiwalu nie mogło zabraknąć czołowych gwiazd polskiej sceny rozrywkowej. Już na samym początku scenę podbili Sławomir i Kajra.

Wakacyjna Trasa Dwójki: Sławomir i Kajra przygotowali niespodziankę. Wprawili publiczność w prawdziwą ekstazę

Wydaje się, że dla słynnej pary Wakacyjna Trasa Dwójki rozpoczęła się już w trakcie podróży. Na kilka godzin przed koncertem Sławomir i Kajra wsiedli w samolot w towarzystwie innych gwiazd wieczoru: m.in. Norbiego i Olka Sikory, a fani otrzymali obietnicę doskonałej zabawy.

I rzeczywiście, zaledwie muzyk i jego żona pojawili się na scenie, tłum dosłownie oszalał. „Miłość w Zakopanem” okazała się iskrą, która rozpaliła publiczność do białości. Jednak prawdziwe emocje wzbudziła zapowiedź wyjątkowej premiery.

Zaledwie wczoraj ukazał się bowiem nowy utwór artysty o wdzięcznym tytule: „Andrzej”. Ci, którzy mieli już okazję wysłuchać piosenki, nie mieli wątpliwości, że stanie się ona hitem tego lata. Widzowie ze zniecierpliwieniem oczekiwali na kolejne pojawienie się na scenie uwielbianego małżeństwa, a czas ten umiliły im takie gwiazdy, jak Stachursky, Classic, czy prawdziwy gwóźdź programu: Ricchi e Poveri.

Nikt jednak nie spodziewał się, w jakich okolicznościach zaprezentowana zostanie nowy kawałek. Nieoczekiwanie, współprowadzący imprezę Izabella Krzan i Norbi zaczęli śpiewać „Sto lat”, a na scenie pojawił się honorowy gość — tata Zapały, dumny jubilat. To właśnie jemu Sławomir i Kajra zadedykowali utwór.

Trzeba przyznać, że syn sprawił ojcu niezwykły prezent. Publiczność zaś szybko złapała energiczny, nieco latynoski rytm i wpadła w wir zabawy. „Andrzej” zdecydowanie wpadł w ucho i został gościnnie i z entuzjazmem powitany wśród przebojów tego lata.

Wakacyjna Trasa Dwójki dopiero się rozpoczyna, a już wyznacza trendy. Jak wam się podoba najnowszy hit autora „Miłości w Zakopanem”?

Sławomir i Kajra Wakacyjna Trasa Dwójki
fot. kadr z koncertu, „Wakacyjna Trasa Dwójki”
Sławomir i Kajra Wakacyjna Trasa Dwójki
fot. kadr z koncertu, „Wakacyjna Trasa Dwójki”
Sławomir i Kajra Wakacyjna Trasa Dwójki
fot. kadr z koncertu, „Wakacyjna Trasa Dwójki”

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wakacyjna Trasa Dwójki. Gdzie i kiedy zawitają wakacyjne koncerty? [HARMONOGRAM]
  2. Katarzyna Dowbor dosadnie podsumowała synową. Wypowiedziała się na temat zachowania Koroniewskiej
  3. Nie zobaczymy szybko Tomasza Kammela w „Pytaniu na śniadanie”? Prezenter opuścił kraj

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl