Wspaniała wiadomość dla mieszkańców dziewięciu miejscowości w Polsce i nie tylko. Rusza „Wakacyjna Trasa Dwójki”, a TVP już zapowiada, że lato 2022 będzie naprawdę gorące. Zobaczymy największych artystów i usłyszymy niezapomniane przeboje. Właśnie podano szczegóły.

Spragnieni letnich festiwali i koncertów już mogą się szykować na wielkie emocje. Rusza „Wakacyjna Trasa Dwójki”, a najwięksi artyści zawitają nie tylko do wielkich miast w Polsce. TVP podało szczegóły, a my wiemy już, gdzie i kiedy będziemy mogli usłyszeć niezapomniane hity.

Dziewięć miejscowości, dziewięć scen, dziesięć (!) tematycznych koncertów, podczas których każdy znajdzie coś dla siebie, i co najważniejsze, niezliczone chwile doskonałej zabawy.

Rusza „Wakacyjna Trasa Dwójki”. TVP podało szczegóły

TVP podało szczegóły odnośnie nadchodzącego cyklu letnich imprez. Pierwszy koncert odbędzie się już w niedzielę 3 lipca, a do „Największych przebojów lata” będą bawić się mieszkańcy… Wilna. Kolejnej niedzieli, w Augustowie usłyszymy „Hity domówek”, a wielki finał „Wakacyjnej Trasy Dwójki”, połączony z hucznym jubileuszem „Pytania na śniadanie”, tradycyjnie będzie miał miejsce w Sopocie w ostatni weekend sierpnia.

Nie zabraknie oczywiście imprezy dla miłośników disco polo, a swoje święto otrzymali także fani muzyki folkowej, romskiej i wojskowej. Będzie wzruszająco, podniośle, biesiadnie i naprawdę gorąco. Szczegółowa rozpiska koncertów podana przez TVP przedstawia się następująco:

 • 03.07 – Wilno – Największe przeboje lata
 • 10.07 – Augustów – Hity domówek
 • 17.07 – Włocławek – Muzyka romska
 • 24.07 – Stalowa Wola – 30 lat disco polo
 • 31.07 – Łomża – Folk Festival
 • 07.08 – Stężyca – Hity wszech czasów
 • 15.08 – Elbląg – Festiwal piosenki wojskowej państw NATO
 • 21.08 – Zabrze – Niech żyje biesiada
 • 27.08 – Sopot – Wielki jubileusz „Pytanie na śniadanie”
 • 28.08 – Sopot – Zakończenie lata

Zapewne, tak jak w ubiegłych latach, konieczna będzie rezerwacja miejsca, dlatego warto już teraz szykować się do polowania na wejściówki. Jakie gwiazdy chcielibyście zobaczyć na scenie podczas „Wakacyjnej Trasy Dwójki”?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

 1. Krzysztof Pachucki z „Rolnik szuka żony” nie żyje. Przed śmiercią chcał się rozwieść. Poruszające doniesienia
 2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
 3. Katarzyna Cichopek wyjechała z Warszawy. Wiemy, z kim i gdzie spędziła weekend, bardzo nietypowe miejsce

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl