„Wakacyjna Trasa Dwójki” od samego początku obfituje w wielkie emocje. Jedną z gwiazd wieczoru jest Stachursky. Gwiazdor wykonywał jeden ze swoich przebojów, kiedy nagle zwrócił się do publiczności. Jego wyznanie poruszyło widzów.

O godzinie 20:00 rozpoczęła się wielka inauguracja Wakacyjnej Trasy Dwójki. Już od kilku tygodni oczekiwaliśmy na ten moment, a emocje podkręcał fakt, że pierwsze występy mieliśmy usłyszeć spod Katedry w Wilnie. Na miejscu zgromadziły się królowe i królowie polskiej muzyki rozrywkowej, m.in. Norbi, Sławomir czy Kajra.

Wielu widzów ze zniecierpliwieniem wyczekiwało, aż na scenie pojawi się kolejna gwiazda wieczoru — Stachursky. I nie zawiedli się. Gwiazdor wykonywał jeden ze swoich utworów, kiedy nagle zwrócił się do publiczności.

„Wakacyjna Trasa Dwójki”: Stachursky nagle zwrócił się do publiczności. Spełniły się trzy jego marzenia

„Wakacyjna Trasa Dwójki” dopiero się rozpoczęła, a na scenie szybko zrobiło się naprawdę gorąco — i to dosłownie. Całość opromieniało zachodzące słońce, scenografię i publiczność oświetlały wielkie reflektory, z maszynerii buchały płomienie, a widzów rozgrzewały największe gwiazdy.

Mogliśmy już usłyszeć „Miłość w Zakopanem”, „Ale Ale Aleksandra” a także inne szlagiery. Wreszcie na scenie stanął Stachursky. Gwiazdor wykonał m.in. hit „Essa”. W trakcie, kiedy tłum pod sceną falował, piosenkarz nieoczekiwanie zwrócił się do wszystkich.

To jest coś wspaniałego widzieć Wasze uśmiechnięte twarze – zaczął

Wykonawca chciał ujrzeć wszystkie dłonie wzniesione go nieba, a w jego głosie dało się usłyszeć wielkie wzruszenie tym niezwykłym momentem. Nie krył, że stojąc przed wszystkimi, odczuwał wielkie emocje.

To radość i przyjemność, honor i zaszczyt – wyznał ze sceny.

W pewnym momencie tekst piosenki w naturalny sposób zmienił się w kolejne, poruszające wyznanie. Stachursky opowiedział o trzech marzeniach, które dziś się spełniły. Po pierwsze, gwiazdor dotarł bezpiecznie na miejsce. Po drugie — mógł spojrzeć fanom w oczy. Wreszcie — mógł dla nich zaśpiewać.

Jego słowa wywołały wielki entuzjazm wśród zgromadzonych. pod sceną widzów. Rozległy się krzyki, piski i nawoływania. Nie ma wątpliwości, że Wakacyjna Trasa Dwójki jest niezwykłym doświadczeniem dla artystów, a publiczność przeżywa je razem z nimi.

Stachursky Wakacyjna Trasa Dwójki
fot. kadr z koncertu, „Wakacyjna Trasa Dwójki”
Stachursky Wakacyjna Trasa Dwójki
fot. kadr z koncertu, „Wakacyjna Trasa Dwójki”

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wakacyjna Trasa Dwójki. Gdzie i kiedy zawitają wakacyjne koncerty? [HARMONOGRAM]
  2. Katarzyna Dowbor dosadnie podsumowała synową. Wypowiedziała się na temat zachowania Koroniewskiej
  3. Nie zobaczymy szybko Tomasza Kammela w „Pytaniu na śniadanie”? Prezenter opuścił kraj

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl