Waldemar Goszcz zmarł w tragicznym wypadku samochodowym. Osierocił wtedy 6-letnią córkę Wiktorię, dziś ma 21-lat i robi karierę modelki. Piękna?

Tragiczne zdarzenie miało miejsce w styczniu 2003 roku. Waldemar Goszcz wraz z aktorem i bratem Cezarego Pazury, Radosławem i muzykiem Filipem Siejką mieli tragiczny wypadek.

Mężczyzna zginął na miejscu i osierocił zaledwie 6-letnią córkę Wiktorię. Dziś dziewczyna ma 21 lat i robi karierę w branży modelingowej. Zachwyca?

Waldemar Goszcz osierocił córkę. Dziś ma 21 lat i zachwyca

Gdy w 2003 roku, Waldemar Goszcz prowadził samochodów, który zdarzył się czołowo z innym pojazdem, zginął. Dwójka jego pasażerów przeżyła tragiczny wypadek, zginął jedynie kierowca.

Aktora możecie kojarzyć najlepiej z roli tytułowego Adama z serialu Adam i Ewa. Ta rola przyniosła mu niebywałą sławę w Polsce, dorosłe kobiety wzdychały do przystojnego aktora, a nastolatki wieszały sobie jego plakaty nad łóżkiem.

Artysta zrobił również sporą karierę jako wokalista. W 1997 roku założył nawet wraz z Markiem Sośnickim boysband o nazwie Hi Street. Poza branżami artystycznymi, czyli aktorskimi i muzycznymi, przystojny Goszcz zajmował się również modelingiem. Współpracował z takimi markami jak np.Cerutti, Thierry Mugler, Nikos.

Aktor i muzyk osierocił wówczas swoją 6-letnią córeczkę, Wiktorię. Dziś piękna dziewczyna ma 21-lat i poszła w ślady ojca. Nie łączy ich jedynie wspólna pasja, gołym okiem widać, że Wiktoria odziedziczyła również po ojcu urodę.

Wiktoria jest wyjątkowo piękna, może więc smuć podejrzenia, że jej ostatni pokaz u Macieja Zienia – nie był ostatni. Z takimi warunkami możemy być pewni, że zobaczymy ją jeszcze na niejednym światowym wybiegu.

Zobaczcie zdjęcia:

Waldemar Goszcz
instagram.com
Waldemar Goszcz
instagram.com

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ridge Forester z „Mody na sukces” nie jest już taki przystojny. Zobacz szokującą zmianę
  2. Dzień Dobry TVN: wielki powrót uwielbianej prowadzącej. Fani zachwyceni
  3. Afera! Rozenek zmiażdżona przez internautów. Wszystko przez jedno zdjęcie z plaży
  4. Wstrząsające informacje o gwiazdorze Klanu. Prowadzi batalię z siostrą zmarłej żony
  5. Julia Wieniawa NAGO! Pokazała bardzo odważne zdjęcia. Ale gorąco

źródło: se.pl

Poprzedni artykułNAGA Renata Kaczoruk pokazuje balony! Kubo, czy ci nie żal?
Następny artykułKsiężna Kate zniknęła z życia publicznego. Powód jest bardzo ważny