Walkman, który w latach 80. zdobył sławę na całym świecie, był marzeniem dzieci, młodzieży i dorosłych. Każdy chciał mieć przenośny odtwarzacz firmy Sony, z którego w każdym miejscu i o każdej porze, przez słuchawki mógł odsłuchać swoje ulubione muzyczne kasety! Choć dziś ten magnetofon kasetowy jest już przeżytkiem, na zawsze pozostanie jednym z najbardziej kultowych przedmiotów.
 
Walkman nie miał sobie równych. Kto nie marzył o tym, by kultowy produkt Sony trafił w jego ręce? Byliście jego szczęśliwymi posiadaczami? Ciężko zapomnieć przewijania kasety ołówkiem lub długopisem, lub przekładania jej na drugą stronę. Choć powstały w 1979 roku odtwarzacz od 10 lat nie jest już produkowany, niektórzy z nas wciąż posiadają go w swoim domu, tak samo, jak swoje ulubione kasety.
 
walkman
@born_in_the_prl, Instagram

Instagramowy profil Born in the PRL wciąż przypomina nam najbardziej kultowe przedmioty z dawnych lat. Ciężko nie stwierdzić, że walkman od Sony był jednym z nich. Pamiętacie swoje ulubione kasety?

Poprzedni artykułKrem do cery naczynkowej – jaki wybrać? Na co zwrócić uwagę?
Następny artykułTonik do twarzy – jaki wybrać? Na co zwrócić uwagę?
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.