Waniliowy stosunek zdominował sypialnie zakochanych Polaków i nie tylko. Każdy lubi się oddawać łóżkowym przyjemnościom ze swoim partnerem. Waniliowy stosunek to jednak coś więcej, niż tylko fizyczność. Czym jest ten słodki stosunek? Jakie pozycje wiążą się z waniliowym współżyciem? Dlaczego ludzie go pokochali? Dzisiaj odpowiadamy na wszystkie pytania.

Waniliowy stosunek nie ma nic wspólnego z perwersją. Jak sama nazwa wskazuje – to opcja dla ludzi lubiących klasyczne, ponadczasowe, a jednocześnie apetyczne i słodkie rozwiązania. Jeżeli do nich należysz, koniecznie musisz się zapoznać z poniższym artykułem.

Waniliowy stosunek od samego początku

Waniliowy stosunek swoje początki ma już w czasach rewolucji seksualnej – lata 60. i 70. XX wieku. Jak wskazuje sama nazwa, tego typu stosunek powinien nawiązywać do czegoś słodkiego i smacznego. Czym więc charakteryzuje się taki seks?

W takim stosunku najważniejsza staje się gra wstępna – musi być ona długa i namiętna. Zmysły można pobudzić poprzez masaż. W tym przypadku można użyć słodkich olejków aromatycznych. Podczas samego stosunku niezwykle istotna jest atmosfera – intymność, nastrojowe światło czy romantyczna muzyka.

  1. Nie żyje legendarny aktor. Polacy kochali filmy z jego udziałem
  2. Polsat przekazał wiadomość z ostatniej chwili. Chodzi o II turę wyborów
  3. Wszyscy usłyszeli słowa Agaty Dudy. Mikrofon uchwycił, co powiedziała pod koniec wiecu męża

Waniliowy stosunek – pozycje

Przy takim stosunku najważniejsze są romantyczne przeżycia i bliskość partnerów oraz delektowanie się nią. To stosunek pełen pocałunków, wolnych i delikatnych ruchów, oraz czułości. Słodki stosunek uwzględnia kilka pozycji, w tym pozycję misjonarską, na pieska, na łyżeczki oraz seks oralny. 

Z badań przeprowadzonych przez magazyn Viva, wynika, że Polacy uwielbiają waniliowe stosunki. To bardzo dobre informacje – oznaczają, że skupiliśmy się na przeżyciach, intymności i bliskości z partnerem, a nie na samej fizyczności.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

waniliowy stosunek
fot. Ryan Franco, unspash.com

Waniliowy stosunek buduje intymność i prawdziwą więź między partnerami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gdyby decydowali więźniowie, druga tura nie byłaby potrzebna? Wiemy, kto wygrał w zakładach karnych
  2. Kelnerka zobaczyła, co zostawił jej bogaty klient i zaczęła się trząść. Nigdy nie mogła się spodziewać podobnej rzeczy
  3. Ogromna zmiana na polskiej granicy. Wielu nie miało pojęcia, że zacznie się już dzisiaj
  4. Małgorzata Rozenek po północy dodała serię wpisów. Tak mocno nie było dawno, chodzi o wybory
  5. Anna Jantar zanim odeszła, odkryła wstrząsającą rzecz. Nie miała łatwo
  6. Mało kto wie, co łączy Eleni z bratem męża. Nie chodzi tylko o więzy rodzinne, fani przecierają oczy ze zdumienia

źródło: papilot.pl


 

Poprzedni artykułKosmetyki z apteki, które warto mieć w swojej kosmetyczce
Następny artykułUwielbiana piosenkarka chciała popełnić samobójstwo. ”Po prostu się rozbiłam”
Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.