Warsaw Shore to program, który od pierwszego odcinka wzbudzał wiele kontrowersji. Widzowie na ekranach telewizorów mogli śledzić imprezowe życie bohaterów, liczne libacje, kłótnie, a także intymne kontakty. Program połączył uczuciem kilka par. Eliza i Trybson doczekali się dwójki dzieci, natomiast związek Ewelony oraz Pawła zakończył się kłótnią i przemocą. Tym razem wyrozumiałość stacji się skończyła i z programem pożegnała się dwójka uczestników.

W programie wydarzyło się już wiele awantur, w których oprócz licznych wulgaryzmów, nie raz dochodziło do rękoczynów. Zazwyczaj sytuacja kończyła się na karze lub upomnieniu, jednak tym razem uczestnicy musieli opuścić program. Czyżby MTV zaczęło wymagać kultury od gwiazd swojego show?

Uczestnicy Warsaw Shore opuścili program

Ostatni odcinek programu Warsaw Shore był bardzo emocjonujący nie tylko dla uczestników, ale i fanów programu. Z show pożegnali się Jola oraz Jacek. Ich usunięcie spowodowane było zachowaniem, którego stacja nie była w stanie tolerować.

Awantury nie są z pewnością dla widzów zaskoczeniem, ponieważ nie raz już mogli oglądać bójki oraz wulgarne zachowania uczestników. Dlaczego więc tym razem Jola i Jacek muszą opuścić program?

Wszystko za sprawą kłótni, do której doszło, kiedy ekipowicze wracali już do domu. Jackowi, który chciał się zabrać busem z Jolą, Eweloną oraz Wiktorią, puściły nerwy. Wypchnął Wiktorię z samochodu i w bardzo wulgarny sposób wyzwał.

– Wy**erdalaj ku*wa transie i ch*j – krzyczał do Wiktorii rozżalony Jacek.

Dziewczyny, które znajdowały się w samochodzie, natychmiast stanęły w obronie koleżanki. Zaczęły bić Jacka, którego musiała odebrać z rąk imprezowiczek ochrona.

W wydanym przez MTV oświadczeniu możemy przeczytać, że uczestnicy zostali usunięci bezpowrotnie, a stacja wymaga poszanowania godności, a każde wulgarne zachowania są niedopuszczalne:

Stacja MTV zawsze była, jest i będzie przeciwnikiem wszelkiego rodzaju agresji. W jej DNA zapisana jest walka z brakiem tolerancji i przemocą. Jola i Jacek zostali natychmiastowo usunięci z programu, a współpraca z nimi została bezpowrotnie zakończona. Poszanowanie godności każdego człowieka oraz bezpieczeństwo uczestników programu jest dla MTV sprawą nadrzędną, a wszelkie przejawy agresji i braku szacunku są niedopuszczalne – napisali w oświadczeniu.

Uważacie, że stacja podjęła słuszną decyzję? A może się z nią nie zgadzacie i uważacie, że Jola i Jacek powinni wrócić do programu? Czekamy na wasze opinie!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dziś Światowy Dzień Gwiezdnych Wojen. Niesamowity prezent od lotniska
  2. Potężny skandal! Przeciek w UEFA, ujawnili kto ‚wygra’ Ligę Mistrzów
  3. Za co trzeba zapłacić? Gessler ujawnia sekrety Kuchennych Rewolucji

Źródło: plotek.pl

Poprzedni artykułAgnieszka Kaczorowska zrezygnowała. To koniec!
Następny artykułDoda w ślubnym teledysku „Miłość na etat”. Ależ zaskoczenie!