Warszawa przez najbliższe godziny zostanie sparaliżowana. Wszystko w związku z ogromną tragedią. Jak informuje portal Warszawawpigulce.pl, na stacji Metro Politechnika doszło do porażających wydarzeń. Według portalu jedna z osób dokonała skutecznej próby samobójczej. Na miejsce jedzie prokurator.

We wtorek 4 lipca na stacji Metro Politechnika doszło do dramatycznych wydarzeń. Jak poinformował portal Warszawa w pigułce, wszyscy czekają na prokuratora. Kursowanie linii M1 będzie utrudnione.

Warszawa: samobójstwo w metrze

Niestety, we wtorek czwartego sierpnia, jedna z osób przebywających na peronie warszawskiego metra, dokonała samobójstwa, rzucając się pod nadjeżdżający pociąg.

Jak informuje Warszawa w pigułce, pasażer rzucił się pod pociąg na stacji Metro Politechnika. Niestety, nie przeżył. Na miejsce dramatycznych wydarzeń jedzie prokurator.

  1. Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków. Jego słowa naprawdę budzą grozę
  2. Zaskakujące wyznanie gwiazdy serialu „Świat Według Kiepskich”. Ma poważny problem przez epidemię?

Warszawa 04.08: Utrudnienia w kursowaniu linii M1

W związku z tragicznym wydarzeniem Warszawa będzie miała problemy z ruchem komunikacyjnym. Ze stacji Metro Politechnika pociągi linii M1 kursują w pętlach na odcinku Metro Młociny – Dw.Gdański oraz Kabaty – Metro Wilanowska

Zostaną uruchomione również autobusy zastępcze na trasie: Metro Wilanowska (kraniec) – Al. Niepodległości – Batorego – Waryńskiego – Marszałkowska – Andersa – Mickiewicza – pl. Wilsona 07.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

warszawa
Fot. Piotr Molecki/East News, Warszawa, 16.04.2020. Epidemia koronawirusa. W zwiazku z pandemia rzad wprowadzil obowiazek zakrywania nosa i ust.

Warszawa: na stacji Metro Politechnika doszło do tragicznych wydarzeń. Nie żyje jedna osoba. Dokonała skutecznej próby samobójczej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niebywałe, co robi ksiądz z katechetką. Nagranie obiegło całą Polskę
  2. Kolejne fakty o rozstaniu Rafała i Gabriela z „Królowych życia”. Rafał wszystko wygadał
  3. Dramat Elżbiety Zapendowskiej, jest coraz gorzej. „Nie można mi pomóc”
  4. Halina Mlynkova przeżywa cichy dramat. Jej małżeństwo całkowicie się rozpadło?
  5. GIS w trybie pilnym wycofuje z Biedronki uwielbiany przez Polaków produkt. Zwróć go natychmiast, może wywołać listeriozę

 

Poprzedni artykułWkrótce rozdzwonią się telefony Polaków. Mogą mieć nie tylko twój numer, ale też wszystkie inne dane
Następny artykułNowe informacje o Joannie z ”Królowych życia”. Wiadomo, co z jej udziałem w programie
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.