Warszawa w samym centrum tragicznych wydarzeń. Jak podaje radiozet.pl, jedno z okien w siedzibie SLD (Sojuszu Lewicy Demokratycznej), zostało ostrzelane z broni pneumatycznej. Informacje przekazała rzeczniczka partii Anna Maria Żukowska. Najprawdopodobniej strzelano do plakatu, na którym widniał wizerunek Roberta Biedronia. Służby badają okoliczności tego zdarzenia. 

Warszawa: w siedzibie SLD znaleziono ślady po kulach. Jak poinformowało Radio Zet, rzecznik śródmiejskiej policji nadkom. Robert Szumiata w rozmowie z PAP przekazał okoliczności tego zdarzenia. Najprawdopodobniej celowano w plakat z Robertem Biedroniem. 

Warszawa: znaleziono ślady po kulach 

W poniedziałek 13 lipca asystent rzeczniczki Sojuszu Lewicy Demokratycznej w trakcie zdejmowania plakatu z wizerunkiem Roberta Biedronia z okna, zauważył pod spodem kilka dziur. Sprawa została natychmiast zgłoszona policji. 

– Ktoś na pewno celował do plakatów Biedronia, bo policja poinformowała mnie, że wskazuje na to trajektoria lotu, że ktoś tak celował, ale trafił ciut poniżej– poinformowała rzeczniczka SLD Anna Maria Żukowska

  1. Niesamowite, na grobie Kory pojawił się wyjątkowy napis. Prawie 2 lata po śmierci artystki
  2. Andrzej Duda wycofuje się z emerytalnych obietnic? Poszło o pieniądze
  3. Minister zdrowia apeluje do wszystkich. Chodzi o jedną rzecz, którą robimy przed wakacyjnym wyjazdem

Policja prowadzi śledztwo

Okno w siedzibie SLD ostrzelane, a to wszystko przez wizerunek jednego z tegorocznych kandydatów na prezydenta? Z zeznań rzeczniczki partii wynika, że dziury znalezione w okolicy plakatu oraz restauracji znajdującej się pod oknami siedziby, są wynikiem oddania strzału z broni pneumatycznej o kalibrze 4,5 mm.

Policja bada sprawę. Mamy nadzieję, że sprawca tych haniebnych czynów zostanie jak najszybciej odnaleziony. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

WARSZAWA
fot. pixabay.com

Warszawa: policja prowadzi śledztwo w sprawie ostrzelania budynku partii SLD. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Żałoba w polskiej miejscowości. Nie żyją znany kucharz i sołtys, policja otoczyła mężczyznę, chwilę później stało się najgorsze
  2. Wicepremier podała pierwszy termin wypłaty 500+ na wakacje
  3. Panna młoda zmarła na własnym weselu. Wszystko przez fatalną pomyłkę
  4. Małgorzata Socha ma koronawirusa? Zawieszono zdjęcia do „Przyjaciółek”, kilkadziesiąt osób z ekipy zagrożonych
  5. Agata Duda i Kinga Duda zachwyciły strojami. Miały ukryty przekaz, różnił je jeden ważny detal
  6. Wszyscy w siedzibie TVN mówią tyko o Justynie Pochanke. Zdradzili powód jej odejścia

Źródło: wiadomosci.radiozet.pl

Poprzedni artykułWiadomo, gdzie za granicę wybiera się Andrzej Duda. Ujawniono jego wielkie plany
Następny artykułMowa ciała i gesty mówią więcej niż słowa. Ekspert ujawnił, co naprawdę czuła Agata Duda podczas wystąpienia, aż ciężko uwierzyć
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.