Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wcale się nie krępowali na plaży w Łebie. Czułe zdjęcie Magdy Narożnej z partnerem znalazło się w sieci
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.07.2022 21:12

Wcale się nie krępowali na plaży w Łebie. Czułe zdjęcie Magdy Narożnej z partnerem znalazło się w sieci

Magda Narożna
Instagram/madzia_pim

Magda Narożna od dwóch lat żyje w szczęśliwym związku z dawnym kolegą ze szkolnych lat. Para postanowiła przeżyć romantyczne wakacje nad polskim morzem. W mediach społecznościowych piosenkarki można zobaczyć zdjęcia, na których zakochani nie szczędzą sobie uczuć.

Z pewnością wszyscy fani muzyki disco polo znają zespół „Piękni i Młodzi”, któremu przewodzi wokalistka Magda Narożna. Grupa stworzyła takie utwory jak m.in.: „Ona jest taka cudowna”, „Nowa ja” czy „Długa noc”, które do dziś królują na polskich uroczystościach.

Wokalistka grupy w życiu prywatnym przeżyła wiele wzlotów i upadków, jednak ostatnio przy jej boku trwa ukochany, który wspiera ją w codziennych obowiązkach. Para ostatnio wybrała się nad polskie morze, gdzie nie szczędziła sobie czułości.

Magda Narożna wraz z chłopakiem pozowała w czułych objęciach

Piosenkarka od dwóch lat spotyka się z dawnym kolegą ze szkoły, Krzysztofem Byniakiem. Po nieudanym małżeństwie gwiazda wreszcie odnalazła szczęście, którym cieszy się w każdej możliwej chwili.

Ostatnio zakochani wybrali się na wspólne wakacje nad polskie morze. Podczas romantycznych spacerów nie szczędzili sobie czułych gestów, co można zauważyć w postach publikowanych przez piosenkarkę.

Magda Narożna z chęcią prowadzi profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją prawie 190 tysięcy osób. Piosenkarka często dzieli się kulisami z życia zawodowego oraz prywatnych ciekawostek. Ostatnio pokazała, jak z partnerem spędza czas nad polskim morzem.

Zakochani podczas spaceru po plaży pozowali do romantycznych zdjęć. Uwagę internautów przykuła czuła poza, gdzie ręce mężczyzny szczelnie oplatały wybrankę. Widać, że między parą nadal tlą się silne emocje. Magda Narożna z pewnością czuje się szczęśliwa, mając przy boku wspierającego partnera.

Polskie gwiazdy stawiają na Bałtyk

W czasie wakacyjnych miesięcy wiele celebrytów ma kłopot z decyzją, gdzie wybrać się na luksusowy odpoczynek. Niektórzy wybierają malowniczą Tanzanię, inni natomiast klimatyczne Włochy.

Wśród polskich gwiazd znajdą się również takie, które zadowolą się urokiem rodzimych krajobrazów. Magda Narożna nie jest jedyną celebrytką, która wybrała wypoczynek nad naszym morzem. W Bałtyku uwielbia kąpać się również m.in.: Roksana Węgiel i Kuba Wojewódzki.

Niezależnie od tego czy celebryci wybierają zagraniczne kierunki, czy rodzime atrakcje ich fani mogą liczyć na liczne relacje z luksusowych odpoczynków. W takich chwilach pewnie wielu z nas z chęcią towarzyszyłoby im bez względu na obrany kierunek podróży.

Zobacz na Intsagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Magdalena Narożna jest nie do poznania. Gwiazda disco-polo przeszła zaskakującą metamorfozę
  2. Dominika Gwit przeszła pełną metamorfozę. Teraz zmieniła fryzurę i wygląda jak milion dolarów
  3. „Ranczo”: Zagrał zabawnego doktora, prywatnie bardzo cierpiał. O chorobie Wysockiego wiedzieli nieliczni