Wdowa przeżyła horror, o którym wciąż nie może zapomnieć. Cztery lata temu upuszczono trumnę jej męża i setki ludzi zobaczyły ciało. Za koszmar odpowiada firma pogrzebowa, która nie chce przyznać się do winy pomimo oczywistych dowodów.

Wdowa z Wielkiej Brytanii nie może dojść do siebie po tragicznym pogrzebie męża. Jego śmierć była dla niej ogromnym ciosem, ale z powodu przerażającego wypadku ma przed oczami obrazy, których nigdy nie będzie mogła zapomnieć.

Wdowa chciała godnie pochować męża

Mąż kobiety zmarł na białaczkę w wieku 55 lat. Jego choroba i śmierć były niezwykle bolesne dla całej rodziny. Bliscy mężczyzny chcieli zapewnić mu godne odejście, dlatego dodatkowo zapłacili za solidną dębową trumnę z mocnymi złotymi uchwytami, wyprodukowaną przez znaną firmę.

wdowa
dailymail.co.uk

Niestety, w dniu pogrzebu okazało się, że dom pogrzebowy ułożył ciało męża wdowy… w replice. Na cmentarzu trumna została upuszczona, po czym dosłownie rozpadła się na kawałki, a ciało 55-latka wpadło do grobu. Pracownicy pogrzebowi niosący trumnę nie zareagowali. Ciało wyciągały wnuki zmarłego.

Ciało męża wypadło z trumny

Ciało mężczyzny wypadając, doznało licznych obrażeń. Na wszystko patrzyło kilkaset osób. Zarówno wdowa, jak i najbliższa rodzina zmarłego wymagały podjęcia terapii. Kobieta do dziś nie może pogodzić się z tym, co wydarzyło się podczas pogrzebu cztery lata temu.

– Miał rany na twarzy w wyniku pęknięcia trumny. Od tamtej pory prześladuje mnie to — słowa wdowy cytuje ladbible.com.

wdowa
ladbible.com

Po nieudanym pogrzebie konieczny był kolejny. Rodzina drugi raz musiała przeżyć ogromny stres. Kobieta mówi, że było to dla niej piekłem, wciąż śni się jej mąż wypadający z trumny. Ostatecznie udało jej się wywalczyć około 200 tysięcy złotych, choć spora część tej kwoty musiała pokryć rachunki wystawione przez prawników. Wdowa uważa, że pozostała suma nie wynagrodzi dramatu jej, ani jej dzieciom i wnukom. W dalszym ciągu nie została przeproszona przez właścicieli firmy pogrzebowej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Na wakacjach schudła -17kg! Odchudziła ją TA roślina… Sprawdź 
  2. Wyborcy opozycji mogli przez pomyłkę oddać nieważne głosy. Wszystko przez głupi błąd
  3. Dziecięca aktorka Disneya dostała nagrodę za… swój pierwszy film dla dorosłych. Fani są zniesmaczeni
  4. Nie odwzajemnił miłości syna arabskiego szejka. Trafił za to do więzienia, gdzie był bity i gwałcony
  5. Teściowa nie ufała swojemu zięciowi, więc zainstalowała ukrytą kamerę. Zobaczyła, co robi z 15-letnią dziewczyną
  6. Bogacz ożenił się z 8-latką. Dziewczynka nie przeżyła nocy poślubnej
  7. Jego żona każdego wieczoru mówiła mu, że jest zmęczona. Mąż zamontował ukrytą kamerę i poznał brutalną prawdę
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.